View Single Post
Old 2019-12-06, 19:59   #27900
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė BETMENAS View Post
Chebryte, kas kokias invidualias įmones atsidare, prekiaujat ar teikiat paslaugas iš seniau ar nejaučiat dejavu?. Man šie ir anie metai grynai klonuoti 2007-2008, net klientų srautai vienodi - arba ramu arba visi i krūva kaip susitarę. O jeigu įmonė nepaskandinta banke, jaudintis daug nereikia, krizė kaip tik apšvarins rinka - na čia tik mano nuomonė
Pas mus irgi kolkas juda labai ne prastai. Bet čia tik išvakarės, draugai iš kitų sryčių jau verkia, ir kalba kad viskas kartojas. Bet aš manau tikrai nebus taip kaip 08-09. Tam labai daug yra priežasčių mano manymu.

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
Aš irgi nesu milijonierius, bet kai meistrai lupa tokius pinigus tai nežinau. Spjoviau į tai ir savo namo sienas pats išsiglaisčiau, nusisšveičiau ir nusidažiau. Duris pats susidėjau, elektrą pats susivedžiojau ir pasijungiau. Vonios, tualeto ir katilinės plyteles susiklijavau. Grindų parketlentes susidėjau. Namo rekuperacijos sistemą pasidariau. Kiemo tvorą ir vartus pasistačiau. Ateinantį sezoną dar ir kieme trinkeles susidėsiu. Kitaip tariant iš savo kišenės jokiam meistrui nedaviau ir neduosiu uždirbti.
Labai daug šiuo metu matau e erdvei panašių pavizdžių. Tik man klausimas, esi patenkintas darbo kokybės rezultatu? Man sunkiai suprantama kaip aš dabar nulipes nuo daugybės metų savo veiklos, niekuo nesusijusios su statybom, galėčiau bent pusėtinai suklijuot plyteles.


Pas mane netoli jaunas bičas irgi matau vienas pats stato namą, dar tik stoga dabar dengia, bet jau iki apsurdų. Mačiau kaip jis pats savo rankom ir kastuvu kasė tranšėja, elektros įvadui turbūt. Nu kaip šitaip? Turbūt 3 dienas knisosi, ten pas mus molis. Technika už tikrai nedidelius pinigus padarytu per valanda. Statybų aplinkui vyksta.

Citata:
Pradžioje rašė hardas999 View Post
Metus laiko dirbdamas savaitgaliais.

Metų laiko savaitgaliai o ne.....

Artunas neprisijungęs   Cituoti