Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2017-04-14, 13:59   #717
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
LIDL laimi, tik kazin ar as vienas ar cia ne man vienam tokia problema, bet Lidl as nieko gero nerandu. Toks hlamas ten, todel ir kaina atitinkama. o gal klystu as, arba per daug isrankus.
Tikrai ne vienas, esu lidle buves tik kelis kartus, pirkes tik vieną.

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Viskas ten puikiai su tom prekėm vienintelis skirtumas lygiannt su kitom parudotuvėm, kad prekės ženklai Lidle unikalūs ir kitur tokių nerasi ir tu prie jų nepratęs. Bet viskas aukščiausios kokybės ir pigiau, nei kituose prekybos tinkluose.
Ūnikalūs kuom? Kad beveik visi pieno produktai lenkiški? Kur jūs ten matot daug lietuviškų prekių?
Vaisių daržovių kokybė tikrai prasta, puse produktų pigiausios kokybės ir kategorijos


Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
nebuvau dar lidle. kažkaip gėdingai jausčiaus ten būdamas, panašiai kaip pilant dujas šiaip labiau stengiuos palaikyt smulkujį verslą. tas pats galioja ir viešo maitinimo įstaigom. čiliake manęs nesutiksit.


Citata:
Pradžioje rašė ShotGun View Post
Cia kokioms koreguot akcizą reikia? Cukrui? nes man į galvą neateina daugiau iš maisto prekių, kurios būtų apmokestinamos akcizu.

Jei kalbama ne apie akcizus, bet PVM, tai čia du kertiniai blogi dalykai:
1) mokesčio lengvata naudojasi visi, įskaitant ir labai turtingus žmones, kurių šelpti maistu prasmės neperdaugiausia.
2) lengvata dažniausiai atitenka tikrai ne galutiniam vartotojui, bet verslui. Ar pajutot, kaip krito viešbučių kainos Palangoj ar Druskininkuose, kai pritaikė lengvatinį PVM? Aš nepajutau.
Bent maisto produktams mažesnis PVM kainas sumažintu tikrai. Tik kas tai padengtu?

O geriausias PVM mažinimo argumentas tarp asilų populistų, tai kad Lietuvos ūkininkai bus konkurencingi, kas čia per neišprūsimas

Artunas neprisijungęs   Cituoti