View Single Post
Old 2008-10-28, 23:17   #9
samagonas
 
samagonas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-10-28
Gyvenamoji Vieta: Sevilla
Pranešimai: 5,022

samagonas is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę samagonas per Skype™


Standartinis

Labas vakaras.esu naujas jusu sheimoje ir chia pirmas mano postas,bet jusu foruma skaitineju jau pora savaichiu Vienu zhodzhiu sveiki Visi Esu uzhsigeides pasimti coupa W124 (labai jau man ji grazhi,kai dar mazhas buvau jau jos norejau) Bandzhiau ir Vokiechiuose chiureti (bet man muitas nemazhas butu) ir nera geru modeliu uzh gera kainaIr Lietuvoj zhiurejau,bet va shiandien netychia radau ispanijoj,berods toks ,kokio ieshkojau,na jis randasi uzh 1000km. nuo manes,bet ne tame problema (lektuvas tik 60€),skambinau sheimininkui,berods zhmogus rimtas nesamoniu nekalbejo,pasake,kad parduoda nes pasieme nauja porsha,o shia mashina laikydavo visada garazhe ir ji yra labai geroj buklej,pravazhiavusi 137000km. Turi klimato kontrole (kuri man svarbiausia),ir ratai nauji nera blogi.Tai va kaip ir pasiruoshes skristi pazhiureti,tik turiu viena abejone ,kuri mane kankina,niekur nerandu info del modelio skirtumo,gal kas man paaishkintu kuom skiriasi CE320 nuo E320?Ir i ka reiktu atkreipti demesi,perkant shita modeli,Ir kokie dar butu kozeriai,kad numushti kaina (jau per telefona suderejau iki 4500€,-chia jo zhodis buvo,ash dar netariau),bet sakau jei mashina tikrai gera ir nebus prie ko prikibti,tai reiktu ka nors motyvuoti,kad sumazhinti kaina (chia principo reikalas,o pardavejui,kaip supratau ji nera labai reikalinga ir garazhe stovi,tai sakau,kodel nepasinaudoti proga?))))) http://www.segundamano.es/vi/12243995.htm?ca=23_s Patarkit prashau,ka nors,busiu jums labai dekingas,o gal aplamai tai nera vykes modelis ir vertetu ji pamirshti? Prirashiau visa litanija,bet klausimas buvo toks,-kuom skiriasi CE,-nuo E ?Achiu labai.

samagonas neprisijungęs   Cituoti