View Single Post
Old 2019-12-04, 12:55   #27859
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 7,050

pucenas is on a distinguished road



Standartinis Blevyzgos - mėgstantiems paplepėti

Citata:
Pradžioje rašė masterkame View Post
Kurioj cia vietoj Jus gerbiamasis per 220h~ nedirbdamas svenciu dienom ir naktim uzkali 4k po mokesciu? Papasakok realias istaigas ir su realiom galimybem isidarbinti ir mielai grisiu. Vokeliais neimu. Ir kad ir turiu programuotojo issilavinima tos profesijos nemyliu. Man masinu remontas bei stalystes darbai teikia didesni malonuma ir d,iaugsma nei bukas spoksojimas i ekrana.


Beveik, nereiskia tiek pat. Bet dirbdamas kvalifikuota darba 3000 susirenki kaune tikrai. As apie soatine net nesneku. Ten dar turbut didesni darbai.
O stalius geras tai isvis turbut uzdirba, pavyzdziui pas mane. State 8 duris dirbo vienas ir 4 dienas. Atvaziuodavo puse 9 isvaziuodavo apie 17-18 val. Sumokejau as jam 680€. Sake darbo turi iki balandzio menesio jau siai dienai. Mokejau viska pavedimu. Israse darbu atlikimo akta ir saskaita. Tai manau, kad oficeliai sumkejau. Tai pasikaiciuok kiek uzdirba jis per menesi. Savaitgaliais grieztai nedirba. Nes as prasiau, kad sudetu kuo greiciau duris. Nes pradejo ketvirtadieni, sakau sest. Sekm. Ir sudesi. Sako jo pirmadieni antradieni nes savaitgaliai yra seimai jr pinigu isleidimui
Oi dar nepamaciau, kad jus per menesi dirbate 220val. Tai cia nesunkiai tiek mano pvz darbo laikas menesi yra 176 val. T.y. 8 val. I diena.
Na aisku as neuzdirbu 4000. Bet jai tiek dirbciau manau galima ir netoli to uzdirbti apie svenciu dienas, naktis kr savaitgalius. Nei kalbos nera. Nebent buna extra. Tada ir uzmokestis tu dienu kutas buna.

Sent from my iPhone using Tapatalk

pucenas neprisijungęs   Cituoti