View Single Post
Old 2015-05-23, 22:24   #13659
Aistė
 
Aistė's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2007-11-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,615

Aistė is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Kodel? Man reikia gaileti draudimo kompanaijos pinigu? As randu prie parduotuves subraizyta auto. Tai ir kreipiuosi i draudimo kompanija. Tai kaip tu manai kam as kasko imoka mokejau? Kad juos paremti? As mokejau kad atsitikus ivykiui jie man kompensuotu nuostolius. Tai ta ir darau. Koks skirtumas, ar ant masinos uzkrito gelzbetonio blokas, ar tieisog negeras pilietis nubrauke man bamperi. Kur parasyta kad del smulkmenu kreiptis yra neetiska ar gedinga? Kodel? Jie patys ivertina zala, patys mato pazeidima, fotkina. Patys nusprenzia kokius pinigus skirti. As ju neapgaunu. O jau mano reikalas po to, ar as uz tuos pinigus bamperi tvarkysiu pezo cenre, ar tieisog nusipirksiu polirolio ir uzpoliruosiu paziedimus. Kurioj vietoj cia kas gedinga?

Na matai, as asmeniskai turiu kitoki suvokima apie gyvenima. Triest del mazo ibrezimo, kuris greiciausiai nusiplaus... Sorry, bet butu geda ir nejauku tureti antra puse su tokiu mastymu. O be to gyrimasis tokiais dalykais forume garbes tikrai nepriduoda. Tikrai nenoriu izeisti, bet as net nepastebiu ibrezimu ant savo masinos. Nevaikstau aplink masina drebedama. Tai tik susisiekimo priemone. Todel del smulkmenu i jokius kasko nesikreipciau. As gerbiu juos ir gerbiu pati save. Tokiu principu aukleju ir savo sunu. Lazda turi du galus. Kazkada tikrai atsiras zmogus kuris lygiai taip pat negarbingai pasielgs su tavim ir dar pasiskelbs forume

__________________
Aš - kaip kabrioletas, tokia puiki, o stogo nėr!..
Aistė neprisijungęs   Cituoti