View Single Post
Old 2009-04-29, 20:59   #40
nova
 
nova's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-25
Pranešimai: 2,335

nova is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mauqlis View Post
Na cia yra tavo nuomone ir as tau galiu pasakyti viena kad tu pilk visada ta tepala ir po dvieju simtu tukstanciu tavo rodykle kris zemyn kaip tu net nemanai.
Nes si apsorbazija yra rekomenduota tavo auto gimimo diena.
O technologijos eina i prieki ir tikrai galiu tave nuraminti kad tirkai esi neteisus ir seip kur yra rimti tepalai raicinginei jie yra pagal auksciausias apsorbacijos kategorijas.
Tik niekada negali pilti tokio tepalo kuris skirtas yra 5w30 0w30 5w20 ir dar kiti kuriu tirstumo santikis yra labai zmeas zinant kad mercedesams tepalo siurblys skirtas ne mazesniam tepalo klampumui kaip 0w40.
Apie pavuru deze isvis kitas reikalas su automatais nes ten jau turi atitikti sukibimas kad diskeliai atliktu savo darba.
O ka tu pilsi tai tavo asmeninis reikalas ir kai sneki nesamones apie tokius rimtus dalykus tia geriau nutilek nes tirkai cia tu suklydai.
visu pirma gal pradek naudoti teisingus zodzius kai kalbama apie rimtus dalykus. as apie "apsorbacija".

antra. nuomone ne mano, o mano automobilio (ir visu forumieciu turbut) gamintojo. o stai ka tu sneki - cia tavo nuomone.
tie tavo "raicinginei" tepalai gali tureti nors ir auksciausios kategorijos popieziaus aprobacija, bet jei jos nesuteike Daimler - kas garantuos kad mano variklis juos naudojant dirbs taip ir tiek, kaip jam priklauso? Dievas? o gal tu? kas suteikia automobiliui garantija galu gale?

technologijos zinoma juda i prieki ir keiciasi, bet nejau tu manai kad Daimler AG stovi vienoje vietoje nuo mano auto gimimo dienos? jie irgi nuolat keicia ir papildo rekomenduojamu skysciu sarasus.

del mercedeso tepalo siurbliu geriau isvis nenusisnekek, o paziurek bent jau i tepalu sarasa specifikacijoje 229.5

kas ka pila i savo masinas - isvis kiekvieno asmeninis reikalas. as pvz linkes pasitiketi gamintojo rekomendacijomis ir pagal galimybes naudoti tepalus is MB specifikaciju sarasu.

na o paskutine tavo mintis - tiesiog auksine as labai daznai ta pati pagalvoju skaitydamas tavo postus

nova neprisijungęs   Cituoti