View Single Post
Old 2014-04-12, 18:57   #1048
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Finalfour View Post
Tiek peugeot centre, tiek TA kai tikrino - viskas ledas be priekaistu. Siai dienai. O apskritai - pas juos ten yra tokie idomus sarnyrai, varlytem juos vadina, ar kazkaip, na jie kai prisigeria purvo, pradeda strigt ir isklimba. Tai tokia problematiska vieta tipo. Bet tai keisti reikia juos ne taip ir daznai, pugo centre sake kad jiems gamintojas numato resursa 60 000 km., bet cia tipo in france kur sauleta ir pusnuoges mergos su bikiniais O pas mus lietuviska ziema druska ir purvai ten jiems kazkur prilenda ir sugadina juos greiciau. Bet cia nematau kazkokios tragedijos, jie pugo centre oficialiai originalai po 220 lt kainuoja. Tai tiek istorijos, jei ka priveliau - as ne meistras, sakau ka girdejau.
Na ir amortikai, tie ala elektroniniai, reguliuojami sustri - 900 uz vnt., na tai va ir visas brangumas tos vaziuokles. Bet tie amortikai laiko bele kiek, ne problematiski, tai jei kada ir reikes pasikeist kai baigs resursa - pakeisi ir pamirsi. Pas mane siai dienai juos tikrino ant stendo - viskas ok su jais.
Mane labiau nervina tepalas apie turbinas, ir nors uzmusk neatrodo man kad cia tipo normalu.
tepalas aplink turbas ar turbu vamzdynuose yra normalu,o jei tepalas sukes i lauka,tai reiktu sujungimo nauju tarpiniu ir nebus jokiu tepalu.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti