View Single Post
Old 2018-09-06, 11:39   #5
Gintaras
 
Gintaras's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-07-18
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 1,142

Gintaras is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Morka View Post
Taigi , isigijau CL 500 pre fl modeli. Gan gyvas . Ir uzsidegiau sumest i j Fl konsole vidurine . Daug reikalu, gal kas buvote uzsigeide tai padaryti ? Fiskes tinka ?
Fyškės skiriasi pas prFL ir FL konsoles . Gavus FL konsolę su jungtimis laidų reikšmes galima atrinkti ir perdaryt jungtis , bet pagrindinė problema lieka CAN valdyme ir tada priklausomai nuo modelio metų ir komplektacijos gali tekti pasikeisti galinį SAM .


p.s. Mačiau šitą klausimą FB MB grupėje , net nespėjau ten parašyti ,nes gavau BAN ...
toj grupėje atsiradau grynai komerciniai sumetimais ,nes tikrai daug klausimų mačiau nesulaukia kompetetingo atakymo ,taigi galvojau ,kad uždirbsiu gražaus pinigo ...
Bet kažkas iš atminų pajuto ,kad dėl mano buvimo ,kometavimo toje "uždaroje" grupėje praras didelę dalį pajamų ir po dviejų mano postų gavau BAN turbūt visam gyvenimui ...
Realiai pasijaučiau kaip Didelis Dėdė bandantis smėlio dėžėje atimti iš mažamečio jo kastuvėlį ... Anskčiau galvojau ir dabar galvoju ,kad po saule vietos užteks visiems , bet kaip suprantu NE VISUR tos laisvos vietos YRA ...
Visai nenustebsiu ,kad ir iš čia mano šis postas bus ištrintas ,nes nelabai "patogus"
|Bet kokiu atveju - TAI FB MB grupei linkiu didelės komercinės sėkmės

Gintaras neprisijungęs   Cituoti