Tema: MB c220 97m
View Single Post
Old 2012-01-07, 00:30   #4
kesha112
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-11-09
Pranešimai: 2

kesha112 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Banginis999 View Post
Ooo, likimo drauge As pries savaite turejau lygiai toki pat dalyka. pas mane gaude ora kazkokiam ten pakaitinimo suduke, salia slangute dar ten kazkokia bloga buvo. Sake cia daznas atvejispo boscho idejimo. Man zinoma for free sutvarke, nes garantinis yra. O tau dave gerantija? kur tvarkei? Kiek kainavo jei ne paslaptis? Man 1700lt Pas tave automatas?
Edit: beje maniskiai meistrai tai sake junge nuo pat kuro bako permatoma slanga ir ziurejo ar negaudo, bet pas mane viskas tvarkoj buvo ten.
as tvarkiau kaune draugystes gatveje dave puses metu garantija . Mano meistrai bande nuo kuro filtro su slanga sake viskas tvarkoj , susipyles buvau apie 35l dyzelio suverte masina ir oro negaude , sake bakas is dvieju daliu , tai ten turetu stovet siurbliukas arba kazkas panasaus kas reguluoja kad abiejuose bakuose butu po lygiai kuro . tai snd bandziau baka nusiimt ... o ten tai problema . kardana nusiemiau , visa duslerke nusiemiau visas apsaugas ir tt .. bakas neissime reik tilta leist . Tai ryt diena vel garaze bus praleista Man kainavo 1800 ir gavau 10 ltr salerkos bet apsukas rodo normaliai , nu viskas kaip po senove tik gazas jautresnis dabar . pas mane manual

kesha112 neprisijungęs   Cituoti