View Single Post
Old 2016-04-18, 15:28   #4
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė aleximo View Post
Sveiki kolegos,

Nieko gero forume neradau siais klausimais, tad nusprendziau sukurti tema bei joje surasyti visus klausimus.

Dazniausiai ju tinklalapiuose nurodo tris kainas - paprasta, brutto export, netto export. Paskutines dvi figuruoja jei perki kaip juridinis asmuo. Ar egzistuoja budai kaip galima isvengti mokesciu lietuvoje ? Mano atveju butu imanoma gal ir ant imones bet poto ja ant manes kaip ant fizinio imanoma performint isvengiant mokesciu? Pilnai suprantu kad tai gyvas eteris, bet jei kas galit padet siais klausimais - palikit numeri ar skype PM, susisieksiu

Kokie dokumentai turi buti iforminti perkant?

Kitas dalykas - pargabenimas. Su tralu viskas aisku, bet kokios kainos iki Vilniaus is Olandijos ? O jei zmogus nori pats pargabenti masina? Kuo reiketu pasirupini? Kalbu apie draudima, numerius tranzitinius ir t.t. Jei numeriai yra vokiski ar olandiski, su jais galima ?

Konkreciai mano atvejis - suradau masina NL su labai lengvu dauzimu, pacioje apacioje trukes priekinis bamperis, dangtis priekinis per 1-2cm pakiles vienoje vietoje. Sove trys priekiniai airbagai ir viskas. Masina vaziuojanti, ir mane kaip tik vienas veikejas galetu pavezti iki jos nes pats dirba NL. Klausimas - jei parvarineciau ja pats ir sustabdytu mentai, nebutu bedu ?


Noretusi isvengti trolinimo ir pasaku, jei neturite ka pasakyt - geriau nerasykite. As neturiu visikai jokios patirties del to ir klausiu

o ne paprasciau paskambinti dileriui arba parasyti laiska, su klausimu, ar gali palikti olandiska registracija, jei negali, ar gali padeti uz papildoma mokesti isiimti numerius tranzitinius olandiskus, ir kiek tai laiko truks, ir kiek pinigu kaiuos...

teoriskai mentai gali tave del visko nubaust, bet ppraktiskai, vargu ar baus..
Lygiai taip pat ir lietuvoje nezinosi,turbut galetu nubausti uz tai, jog vaziuosi su sprogusiais airbagais.. ar tech apziura atimt.. bet realiai, tai to nebus.
Svarbu sviecia lempos, stabdzai veikia ir isibegi iki 100km/val
aisku airbagus kazkaip graziai su zirklem nukirpciau ir uzklijuociau su izoliacija kad paciam netrukdytu maisas sukineti vairo...

rafis neprisijungęs   Cituoti