Tema: Simaso R129
View Single Post
Old 2020-07-28, 13:58   #1065
Simukasw140
 
Simukasw140's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-22
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 283

Simukasw140 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
Tie kurie skaičiuoja perka brangius batus ir draugei pigius mersus? Ok
Dabar lizingo palūkanos mačiau ir 1.89% yra,tai sakai paimt už 30k grynais yra geriau,nei 33k per 5 metus grąžinti? 30k investavus manau per metus tuos 3 išsitrauksi.
Aš lyg ir nebumbu,tik vis dar nesuprantu,kaip pajėgi būt visur teisingas? Jei tu dvi algas dedi ant batų,o aš ant dviračio,tai kuris iš mūsų kvailesnis?
Nu tai gerai paskaiciuokim jai sakai 1.9%~ palukanos pridekim banko marza kur bus minimum 0.5% ir iki1% manau, pagal tavo kredito reitinga tai grubiai paemus gauname 2.5%+ euriboras kuris siai dienai yra -0.037 ar kazkas tokio atsizvelgus i dabartine padeti ir ekonomikos svyravima del tokiu priezasciu kaip corona virusas kas gali garantuot kad neateis ekonomine krize ir euriboras nesoks i virsu kaip 2008 metais kokius tarkim 5-7% ir sumoi palukanos labai nesunkiai isaugtu iki beveik 7-10% metams ? Paskui kaip simaso ir sake susimoki dar ir uz tai kad neturi pinigu. Kazkaip idomiai tu skaiciuoji o kur dar visi kasko ir kiti reikalai... pas lietuvius ir yra dazniausia problema kad jie gyvena sia diena nemasto apie ateiti ir is paskutiniuju skolinasi. As asmeniskai tikrai galeciau leisti sau pasiimti nauja auto lizingu nemazinant gyvenimo kokybes bet man tai atrodo absurdiskai kvaila skolintis pinigus daiktui kurio verte atidavus skolai duok dieve sieks puse sumoketu pinigu aplamai kazkaip nezavi nauji automobiliai visi man jie vienodi bet aisku kiekvienam savo gerbiu kitu nuomone yra zmoniu kuriems tu nauju automobiliu reikia gal jie taip bando savo saviverte sau pasikelti


Paskutinį kartą redagavo Simukasw140; 2020-07-28 14:36 val.
Simukasw140 neprisijungęs   Cituoti