Tema: Poliravimas
View Single Post
Old 2015-09-28, 19:37   #187
MRDetailing
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-08-06
Gyvenamoji Vieta: Mažeikiai
Pranešimai: 1,312

MRDetailing is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė baravykas View Post
Jei supranti ka darai labai geri .man asmeniskai geriausi
Man is 3M tai labai patinka Fast Cut, manau nieko nera geriau kai reikia tikrai stipraus COMBO. O visa kita - nelabai. FG400 ir SF4000 is Menzernos man asmeniskai kur kas naudingesni, tinkamai padirbejus su technika imanoma isgauti labai daug kitais zodziais - universalus poliroliai. Dar Rupes UHS polirolis yra zveris jai turi DA.
Citata:
Pradžioje rašė Hunter View Post
Taip ir laukiau taves su situo postu, galvojau nepastebesi
As zinojau kad geras, tik palazdavot norejau kurie sakys kitaip
Kuom yra geras 3M, konkreciai?

1. 3M slifavimo poliroliai itin daug dulka, lyginant su Menzerna slifavimo poliroliu.
2. 3M poliroliai yra naftos pagrindu, ko pasekoje daznai meluoja daugiau nei daro < butina naudoti IPA 1/10 (izapropolio alkoholi santykiu 1/10), kad isitikinti ka istikro nuveikei.
3. 3M poliroliu iseiga yra ganetinai didele, bei darbo laikas labai trumpas - lyginant su Menzerna.

Ar polirolis geras ar ne nustato daugelis faktoriu:

1. Dulkejimas
2. Slifavimo galia bei isgaunamas blizgesys pvz: 7/10 ir 5/10
3. Iseiga bei darbo laikas (kuo ilgesnis darbo laikas, tuo maziau tikimybes, kad prideginsit poliroli, stengiantis isimti didelius ibrezimus.
na ir paskutinis punktas
4. Diminishing abrasives arba Non-diminishing abrasives. Pagal pomegy ir poreiki*
*Diminishing abrasives - skylantys abrazyvai, yprastai slifavimo galia didele bet labai trumpa! Tokia technologija sukurta dauguma poliroliu - 3M, Menzerna dalis Meguairs
*Non-diminishing abrasives: Abrazyvai kurie neskylai ir visada lieka toje pacioje formoje ko pasekoje gaunamas pastovus slifavimas. Galbut nesuklysiu pasakydamas, kad sios technologijos poliroliai yra vieni pazangiausiu net ir siai dienai, beto juos turi turi Meguairs firma, o modeliai - 105 bei 205. Itin universalus poliroliai!

__________________
MR Detailing - profesionalios poliravimo paslaugos.
Susisiekite su manimi el.paštu arba asmenine žinute
MRDetailing neprisijungęs   Cituoti