View Single Post
Old 2014-10-06, 08:55   #31813
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

[QUOTE=a-1;357495]
Citata:
Pradžioje rašė rafis View Post
I koki dar pliusa, atsibusk ir baik skaiciuoti svetimus pinigus, pliusas cia butu buves jei uz 26 buciau pardaves, dabar yra skaudus minusas, bet jis irgi turi ribas

Aiskinu dar karta, ce tau ne anglija kur masina parduodi per 3-4 dienas, ir CL' as ne golfas TDI kad po 2 metu parduotum uz tiek pat kiek pirkai. Pats zinojai, kur lendi, todel dabar nevaryk per forumus kukciodamas, "niekas nenori geros masinos..." Ypac kai visi zino, kas yra "rafio ledas"
Tai tu man neaiskink, nes tu esi per mazs zmogus kad man aiskintum. Suma uz kuria parduodu nera tiek, uz kiek pirkau, tai yra zenkliai maziau ivertinus remonta. Kur as tau kukcioju, as tiesiog reklamuoju jei kam reikia kad pirktu, o kad nera lietuvoj paklausos tai ne man vienam aisku, va zmogus ml savo pardave irgi sake nesveiki pirkejai ) Beje pasikartosiu, negaunu tiek kiek prasau, kita pavasari gausiu daugiau, netgi galiu lazintis su kuom nors is gero viskio bonkes
Beje, mano cl blogiau nieko nera nei kituose pardavinejamuose. Paneles oda pasigarbanojusi? cia esme nepirkti? motoras traukia, deze ideali, abc nesesta net po savaites atjungto akumo.Nors kad ledas nesakau, nes jei butu ledas niekas uz 23 nepardavinetu, vezciau i vokieciu autohausa uz stuka euru ir pastatyciau. yra viena kita smulkmena bet ne didesne, nei jusu vairuojamuose w220

rafis neprisijungęs   Cituoti