View Single Post
Old 2019-09-30, 17:34   #20
marteuk
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-07-11
Gyvenamoji Vieta: Uk, Kaunas
Pranešimai: 52

marteuk is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
1 tavo modelije distronikas visada po grotelem. jaigu tik bamperyje tai tik cpa sistema turi.
2 tu pasakei detales pavadinima as tau parasiau koda. Belieka apsispresti ko nori.
3 jaigu meta belekokias groteles, arba kodas blogas arba jis "vagiamu" gamyklinis kodavimas.
4 apiplovimo purktukai kaip ir bamperio angu dangteliai yra atskiros detales. imeciau koda, gausi plika bamperi, reikes visu groteliu visu klipsu ir visu laikikliu papildomai.

Siek tiek pasimetes, bet Distronic numerius kuriuos imetei yra tu kurie statosi po bamperiu. Ir as net nezinau tiesa pasakius ar sie radarai paslepti po bamperiu man reikalingi. pagal ka zinot jie statosi pas mane ar ne? Pagal nukirpta laida ir pagal verzliu zymes tai galima spresti kad bent centre radaras tikrai buvo. Vienas pardavejas inirtingai mane bando itikinti, kad tie po bamperiu taip pat yra reikalingi nes pas mane yra 234 opcija, butent sie radarai tam reikalingi, bet kazkaip nelabai noriu tuom tiket nes 234 yra blind spot assist. Kitur raso kad radarai po bamperiu atlieka ta pacia funkcija kaip ir esantis radaras centre, butu logiska tuomet jog statosi arba vienas arba kiti.

marteuk neprisijungęs   Cituoti