View Single Post
Old 2012-05-11, 20:18   #1
kasir
 
kasir's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-05-11
Gyvenamoji Vieta: vilnius
Pranešimai: 46

kasir is on a distinguished road



Lightbulb mb c250td reduktoriaus problema

sveiki visi.esu naujokas mb klasei tad bandysiu iklot savo problemas,nepeikit is anksto
taigi po daugelis visokiu pirktu masinu nusprendziau isigyti mb c250,kodel ji nes daug apie si modeli skaitinejau ir aplamai butent sis ir patrauke mano aki.tai va isigijau as c250,pradejo smugiuot reduktorius(jungiant atbulini,staigiai gazuojant ir atspaudziaunt gaza) tai nutariau ji pakeist,taip ir padare man,pasiemiau auto lyg viskas ir nieko bet atleidziant gaza uzdavo reduktorius,informavau dede(jis man keite reduktoriu) sake paziures.kita ryta vaziuojant i darba man isvis jis uzsikirto....pakeite vel i kita(kai masina pirkau buvo reduktorius su skaiciais 2.87 okeiciant 2 karta idejo reduktoriu su perdavimo skaicium lygiai 3) bet isijunge avarine pavara,padarem viena karta diagnostika,istrynem klaidas,pavaziavus viskas lyg ir tvarkoj o antra karta uzkurus masina vel avarinis begis...nuvarem i ITODA(automatiniu pavaru deziu remontas) padare jie diagnostika ir pasirodo kad reduktorius netinka,(kitu greiciu suka galinius ratus,sukiu daviklis grybauja ir dar kazkas ten) taigi gal kam yra taip buve ar panasiai,ar pakeitus reduktoriu reiks trint ir klaidas?
ir dar noreciau suzinot koks butent reduktorius siam modeliui priklauso WDB2021881F519492
p.s. mb c250td automatas penkiu begiu 1996-11-26
is anksto dekoju.

kasir neprisijungęs   Cituoti