View Single Post
Old 2018-11-15, 17:10   #56
LukasW211
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-02-10
Pranešimai: 142

LukasW211 is on a distinguished road



Standartinis

Sveiki, tai istaciau nauja turbo aktuatoriu viskas pasikeite, net stabdant dingo tie dungsejimai. Gal cia del to ir buvo.

Greiciu deze meto begius preciziskai, bet vaziuojant i kalna miesto rezimu ir tikriausia susimazina i mazesni begi, tai pradeda drebeti viskas, kad per visa kebula jauciasi vibracija. Tai cia tikriausia reiketu ziureti remo gumas, visas pagalves?

Jei greiciu deze meto begius graziai be jokiu problemu ar ja vesti patikrai, kad pakeistu tepalus ir t.t? Ar automatui tas butina?

Taip pat ant skydelio yra geltonas taskas (kaip butu isdege pikseliai) ar juos kazkas tvarko ar tik jau skydelio keitimas pades? (ikeltam video matosi)

Taip pat gal galite pakomentuoti ikelta video. Man atrodo, kad saltas ir nekurtas po nakties truputi per ilgai vedasi, taipogi uzvedant yra toks sutarskejimas lyg is grandines tai cia jau grandines keist laikas? Mano giminaitis kuris remontuoja man masinas sake viskas cia gerai nekreipk demesio. Kaip jus galvojat? Ikeliu video. P.S automobilis uzkuriamas po triju dienu stovejimo.

https://youtu.be/oDW4aMjmaak


Paskutinį kartą redagavo LukasW211; 2018-11-15 18:12 val.
LukasW211 neprisijungęs   Cituoti