View Single Post
Old 2015-11-27, 08:21   #42882
rafis
 
rafis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2013-11-18
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 4,036

rafis is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė DNL View Post
Nezinau, bet mane rafio ml"as sudomino.. Atrodo is foto padoriai, kaina gera, motoras kaip tik toks kokio ml'e noreciau... Jei spesiu savo darbine parduot griebsiu ir tvarkysiuos sau
Siaip tai cia ne mano ML, o as ji parduodu. Tas ML mano draugelio, jis ji ekxploatavo kazkur du metus. Keista kad rafis toks blogas, per visus forumus eina kalbos, bet vistiek kazkas susidomi mano parduodamu auto va ka daro gera kaina..
Beje, vakar vakare buvo atvaziaves vyrukas su zmona apziuret,prasivaziavo, sake pats pirmas sarase, kitus apziures, jei ka siandien vesis i servisa bent vaziuoikle prakratyt.

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Padėk tau, Dieve

siaip tai nelabai suprantu kaip tu turi teise smeizt mano parduodamas masinas, ju neapziurejas ir dar kaip ir budamas siam forume viesa persona? taip nusipirkai is manes pavargusi tu, gal dar kazkas, bet niekada neglai zinot, juk buna pas mane ir normaliu variantu. tiesa, apie konkretu kalbant, yra smulkmeneliu, parasiau ir komentaruose, bet kai sekantis ml su dujom padoriai atrodantis 5500eu faceliftas, na tai ka man bepridurt. skambina zmones... skambina... bet neapziurejus teisti, negaliam taip

rafis neprisijungęs   Cituoti