View Single Post
Old 2010-06-07, 10:35   #8
MrCyBoRg
 
MrCyBoRg's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-06-07
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 70

MrCyBoRg is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ledas View Post
mhm.... vat pajausi visa skirtuma nuo Pajero... Pajero yra tikras dzipas nu o cia tai toks svelniai tariant nelabai.. Mano nuomone, beje gal daugelis su ja nesutiks, sitas ML nelabai nusisekusi masina. toks jausmas, kad mersas neapsisprende kokia masina gaminti. beabejo, labiausiai jis buvo orientuotas i USA rinka, todel padarytas minkstas ir toks liaudyje vadinamas "supynemis" kaip dauguma USA dzipu. bet tikrieji USA firmu dzipai kaip Chevroletai, Dodge ir t.t. paprastai turi remine konstrukcija, kas kompensuoja visa ta supimasi, suteikdami tikrai geras pravazumo galimybes. o vat sis ML to neturi.
savaite as juo ziema vazinejausi, mano ispudziai nekokie, na zinoma, gal padangos nelabai buvo, svetima masina, negalejau drasiai vazinet. bet neprilipo ir viskas.
beje, naujajam ML visos tos bedos issprestos, jis padarytas daug kieciau, tvirciau, zinoma apie bekele nera ka kalbet, tikras miesto "dzipukas"
O va cia tu klysti.. ML'as yra ant remo.. Jis tikrai ji turi.. kad ML'as neatitinka pavadinkim merso kokybes, tia tas teisa..
Bet ML'as 98 metai USA buvo isrinktas "truck of year".. MB pasistenge ir idiege kaip standarta sono oro pagalves ir dar kitu smulkmenu.. del jo pravazumo nekomentuosiu, nes niekur nebuvau nuo kelio nusukes, bet siap jei prosvaisa leidzia is komentaru jis vaizuoja gan neblogai savo elektronines 4wd sistemos..

kas liecia jo lingavima, tai jis ir linguoja del to kad yra pakankamai trumpas ir ant remo.
vadimas "ozio" efektas..

Del Pajero ir ML'o skirtumu tai ju tikrai yra gan nemazai.. salonas Pajero tirkai kokybiskesnis, visi blokavimai ir pan, bet didziuasias man jauciamas skirtumas tai dydis.. Ml'as galetu but nors kokiais 5cm salone didesnis.. salono medziagos kokybisknes (po face lifot tas jau pasikeite).. bet siap 164kw motoriukas nros ir ant duju sukasi visai neblogai.. manevringas ir t.t. miesto salygom yra puikus masiniukas.. nebaisu nei ant borto uzlipti ir sedesena patogi, matomumas tiap pat..

MrCyBoRg neprisijungęs   Cituoti