View Single Post
Old 2011-01-16, 14:42   #4
Tomuliss
 
Tomuliss's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-26
Gyvenamoji Vieta: Panevezys
Pranešimai: 157

Tomuliss is on a distinguished road



Standartinis

Tai vat siandien neuzsikure isvis mersiukas,buvau ir nuo kitos masinos pajunges krokodilus kurti vistiek nieko ..Bet atidarius kapota pazejus i siurbli visas slapias apibeges dyzeliu,matosi kad leidzia pro virsutine siurblio dali kur prisuktas 4 zvaigzdutem..Ar sunkiai pats siurblys nusiema?kokia procedura?nereikia po to degimo reguliuoti?

Citata:
Pradžioje rašė Autodiagnostika View Post
EPC arba Electronic Power Control variklio valdymas. Labai tikėtina kad važiavimas su nepilnu baku privedė prie to kad užsikimšo purkštukai nešvarumais. Reik pabandyt įpilti injection cleaner purkštuku valymo skystis pilasi toks skystis tiesiai į baką, tik ant pilno bako, jeigu tas nepadės rekomenduosiu gera meistrą tikrina purkštukus ant stendo taip pat remontuoja kuro siurblius Vilniuje. Taip pat gali būti mažas slėgis dėl Kuro siurblio. ir oro srauto davikliai ir droselio sklendes potonciometrai daug kas , Patarčiau atlikti diagnostika, ir įmesti kodus čia.
Beje buvau nuemes slanga nuo kuro filtro i ja paputus girdisi kai kuras kunkuluoja bake..Diagnostika dare sake siurblys galetu geriau dirbti kazkaip parametrai labai sokinejo,ir apsukos siek tiek svyruoja bet anksciau to nebudavo,apart tai kad kai keiciausi facelifot mageli buvau uztrumpines laidus tai kazkokia ten klaida mete,bet ji nepriciom daugiau nieko,sake purkstukai dirba vos ne idealiai visi tarp savo ribu, srauto matuokle tai pat pakeista,trauka gera,nedumija..bet sunkiai vedasi o dabar isvis nebeuzsivede...Tik va siandien pamaciau kad kuro siurblys slapias ar tai galetu buti ta beda del ko nesiveda?


Paskutinį kartą redagavo Aistė; 2011-01-20 17:59 val.
Tomuliss neprisijungęs