View Single Post
Old 2012-02-29, 15:30   #31
mersiukasss
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-01-23
Gyvenamoji Vieta: Šilalė
Pranešimai: 309

mersiukasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liutasss View Post
Aciu uz issamu atsakyma, bandysiu kazka ir as panasaus... man dabar ima 10 kauno mieste, bet vairuoju tikrai nesivadovaudamas sitom taisyklem...autostradoj dar nebuvau savaitgali vaziuosiu i Klaipeda ir atgal pamatysim kas ir kaip tikiuosi bus 6 litrai autostradoj, mieste 7,5-8.5 jei ne parduosiu savo mb o nebandes jokiu varikliui vaistu? ta prasme purkstuku valikliu ar tepalu papildu kurie tipo atgaivina varikli? nes man tavo mb sanaudos labai grazios

esu bandes kai maximoje buvo 40% akcija xado papildams tai ivarikli supyliau to gelio, norejau paziureti ar istikro taip stebuklinga kaip snekama, na rezultatai tokie variklio darbas truputi susvelnejo, mazesne vibracija, dėl kuro sąnaudų pokycio nepastebėjau, ilgiau variklis pradėjo silti, ir žiema tikrai starteris lengviau nesukino

stai mano sio menesio vidutines kuro sanados nuvaziuota 2000km vidutinis greitinis greitis 60km/h. aisku ka cia rodo neviskas, bet kiek esu bandes tikrinti tai daugmaz galima tiketi, tik va si menesi kaune nedaug tevazinejau, daugiau po savo gimtajį miestelį šilalę ir užmiestį.



o tavo termostatas gerai veikia?

mersiukasss neprisijungęs   Cituoti