View Single Post
Old 2012-04-06, 18:30   #27
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Tomskis View Post
tai kad ner skirtumo kokio dydzio ratas, puciasi tiek pat, priklauso tik nuo svorio daugiau ar maziau reik pust
gali but, bet man kazkaip nesuvokiama, kaip i zemaprofilinius R18 volus pust tiek kiek gamintojas W211-tam nurodo - 2.2 neapkrautai. Nors gal, bet ratu montuotojai man is viso siule po 2.7 pust, tipo i zemaprofilines reikia daugiau...galas zino.
Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
As visada puciu daug mas 2,3, tiek ziema tiek vasara man jauciasi kietumas ir nuo R17, o tu man sakei, kad nebus skirtumo kazkaip pries tai buvusioj ceskej ne taip smarkiai jautesi kietumas permetus R16 į R17 (ten buvo R17 225/45 ir R16 205/55)
Matai, Apple, kaip kazkas minejo, pakeitus ir zieminiu i vasarines jauciasi labiau nei atvirskciai As ir pats kiek nustebau ir pamirses buvau, kad toks skirtumas. Tikrai auto kietesne pasidare nei su ziminiais ratais kai buvo. Bet netragiskai tikrai. Na, zodziu, pojuciai subjektyvus dalykas. Va, sustvarkysiu auto galutinai, reikes meeta padaryt, praleksi su mano ir pasakysi savo nuomone, ar labai baisiai kieta ar ne O as savo ruoztu paklausysiu ar labai salone 320 CDI marma, ar kentet galma

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti