View Single Post
Old 2014-01-03, 21:41   #206
Apple
 
Apple's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2011-07-22
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 14,624

Apple will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė lisas View Post
85% ka parasei-turbut kokstai nacionalistinis tavo asmeniskas poziuris ir nusiteikimas pries emigrantus-zodziu puga.daug aiskinti ir plestis tingiu ir nematau prasmes.
Kiek suprantu prekiauji priekabom ar dirbi toj firmoj(kazkas panasaus) taip tu krutas,nes tau pasiseke ir t.t. Paziurek i didziaja lietuvos dali kurie dirba uz vos daugiau nei uz 1000lt,paziurek i pensininkus kurie dirbo visa savo gyvenima,kad sulauke pensijinio amziaus vos isgyventu na ir t.t.
Tavo saves tikro patrioto iskelimas ir emigravusiu zmoniu zeminimas man nesuprantamas.itariu kad nesi tarnaves-tai kaip cia taip.as atidaviau duokle tevynei-vadinasi as geresnis lietuvis.pazystu ne viena zmogu kuris cia turi ne 1 ir ne 3 nuosavus namus ir dirba paprasta darba,zinau zmones kurie prekiauja automobiliais ir sunkvezimiais ir turbut uzdirba ne maziau nei tu,mesos kaimiskos taip pat yra cia pirkti ir nepatikesi-cia net gi yra lietuvisku parduotuviu.
Dabar apie mane-emigravau turedamas nuosava busta uz kuri nereikejo moketi jokiu paskolu,meciau puikiai apmokama darba-turbut pirmus kokius 4-6 menesius uzdirbdavau maziau nei ka gaudavau lietuvoj(ne darzoves roviau ir paukstynuose dirbau) isvaziuodamas turejau (mano manymu) gera automobili ir mergina kuria po to vedziau ir issiveziau kartu po to,kai pasibaige mokslus.na ir t.t. Ir t.t. Apie gryzima i lietuva pokolkas nemastau,nematau ateities savo,lietuvoj-per daug korupcijos ir valdziai nerupi tas prastas mirtingas zmogus.atsidaryti versla irgi nematau tikslo-saziningai mokedamas mokescius neissisuksi ir reikia gana nemazo kapitalo.
Sutinku kad cia netruksta tokiu egzemplioriu,del kuriu man kartais paciam geda,kad esu is tos pacios salies,bet visi mes skirtingi.turiu cia pakankamai pazystamu ir draugu kurie puikiai cia gyvena.ir uzmirsk tuos savo paukstynus ir ukius su braskem ar ka tu ten taip isikandes-jie randasi kaimuose kur emigrantu nera taip daug.pagrinde visas emigrantu srautas didmiesciuose kur yra darbo.
Emigrantam apie pensininkus kalbet isvis geda turetu but, nes jus prisidedat prie ju mazu pensiju.. As uzdirbu litus pensininkam savo varganoj saly, as o ne tu. Taip, kad susilaikyk nuo komentaru tokiu.

Dziaugiuosi uz tave ir uz visus kitus iseivius. Linkiu jums viso ko geriausio. O mes varguoliai ir toliau pachalinsim savo salelej del pensininku ir del visu kitu ateities.

__________________

A208 CLK430 AMG
Tesla M3
Octavia RS

_______________
EX:
W164 ML350 CDI
W215 CL500
W211 E320 CDI
W203 C270 CDI
Apple neprisijungęs   Cituoti