View Single Post
Old 2021-10-18, 20:42   #20
Meškėnas69
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2021-10-16
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 8

Meškėnas69 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė RokasRs View Post
Jaunatviškas optimizmas atsidaryti Autopliusa ir pamačius pigiausia variantą, tikėtis, kad ji nupirkus nebus problemų… Gerus variantus nuperka per kelias minutes, buna net nepamatai, kad įkrito. Jei biudžetas iki 15k eur, o Autopliuse W213 2 variantai palei 15k eur, o visi kiti nuo 20k, tai čia jau bet kam aišku kas ten už tuos pinigus. Jei juos už 15k eur jau parduoda, tai už kiek juos pardavė koks Prancūzas, 13k eur? 13k W212 kainuoja. Mobile de išvis turbut tokiu kainų nėra.
Aš W218 už 16k-18k ieskojau apie 8mėn. su ta intencija, kad reikes investuoti kokius 2k eur.
Gera būkle, kai nereikia puse auto perdažyti, kai nereikia puse važiuoklės keisti, turbina, purkstukai, DPF, EGR, AirMatic, komforto davikliai ir t.t.
Rida, mušimas čia jau antraeiliai dalykai. Kas iš tos 200.000k ridos, kai tepalai buvo keisti 5 kartus… Ar kėbulo remontas, kai apart normalaus skardu tvarkymo vien špaklius…
Turbūt sutiksi jog kaina būklės ne būtinai nusako. O perikupu tikėti jog kažkokia serviso knygutė yra ir viskas tvarkyta servisuose kas 15k - taip pat naivu, vis tiek su didesne rida nupirkęs kad ramiau miegoti pasikeisti grandines reikės.
Buvo išlindęs labai geras variantas (mano akimis) w213 kuri nupirko per keletą valandų, tokius tikrai greitai nuneša, bet reiškiasi rasti galima.
Mano galva svarbu kaip tas automobilis buvo prižiūrėtas, kaip ir pats sakai, jeigu per 200k km tepalai keisti buvo kelis kartus, kiti mazgai irgi neprižiūrėti, tai gali sumokėti didesnę kaina tik už tai jog ant spidiko skaičiai mažesni, o ne už būklę, nes nu juk važinėjo moteris, tik į darbą ir namo, bet ji nežinojo jog Service now pranešimas reiškia jog automobiliui reikia atlikti aptarnavimą, o ne kaip draugaite sakė važiuoti tol kol viskas veikia.
Nežinau kaip kiti daro, bet aš planuoju prieš pirkdamas, auto tikrinti silberyje ir pagal tai spręsti jo būklę, o ne pagal rinkos vidutinę kainą, mėnulio fazę ar kad mobile.de tokių kainų nėra. Man labiau norisi sužinoti dėl įvairių variantų patikimumo, silpnųjų vietų, į ką galbūt atkreipti dėmesį, kurios motorų modifikacijos ligotos ir panašiai.

Meškėnas69 neprisijungęs   Cituoti