View Single Post
Old 2014-11-19, 00:26   #22
E.Zvikas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-06-22
Gyvenamoji Vieta: Austrija
Pranešimai: 11

E.Zvikas is on a distinguished road



Standartinis

ir Va ka kolegos turiu sokiu tokiu Blogu naujienu bet kartu ir geru vitukas sudauzytas tadgi nepamatysite galinio rezultato ziauriai gaila buvo masiniuko nei karto nebuvo pavedes o ir jau isvaizda panasejo y norima bet ka darysi .... o gerosios tai kad is draudimo gausiu daugiau nei man jis kainavo ir atsistojo ir draudimas pasiema jy nes pasilikt remontuoti nelabai noriu ir tai nezinia kiek cia atsistotu o avarija buvo tokia buvo T formos sankriza as pagrindiniu keliu sukau y desinia o kaskoks erelis parleke is salutinio tiesiai y mane buvau kaskur uzsisziopsojas nes net nepastebejau kad atvaziuoja kad ir pagrindiniu vaziavau buciau visvien praleides jai pamates gaila masiniuko

O forumieciams manau butu laisvai galima pagelbeti bet matot gyvenam austrijoi uzsakymu cia pilna kaip sakoma xalturu tokiu jau y prieki o ir kainos palyginus su lietuvos nera mazos.... bet yra kas lietuvoje irgi tokius dalykus daro tai tikrai ir gan pigiau o mes pvz jai ka reikia issiuvineti uzrasyti isspausti ant odos siunciam y lietuva kad tai padarytu ant odos gabalo o odas ir medziagas taip pat uzsisakinejam is lietuvos nes zymiai pigiau o jai kam reikia tokiu dalyku galiu viska padeti ir pasakyti kur ka galima gauti

E.Zvikas neprisijungęs   Cituoti