View Single Post
Old 2017-04-03, 19:20   #997
Willeris
 
Willeris's Avatar
 
Statusas: Moderatorius
Užsiregistravo: 2012-11-17
Gyvenamoji Vieta: Kėdainiai
Pranešimai: 3,036

Willeris is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Joshua View Post
Įdomiai iš šono atrodo, kai nesimato, kad su rimta palange ratai, tada vizualiai jie ant 17, na max 18 colių atrodo. Bet kai labiau iš kampo nufotkinta, tai palangė savo padaro tada jau rimtai atrodo. O tiesa, kaip su pakabos kietumu, ale komfortu, lyginant su 18 prieš tai turėtais, na aišku su r16 jis gan minkštas turėtų būt. Aš jau matyt išaugau iš to amžiaus, tai daugiau/mažiau r17 net nebesvarstau :/
Jo, kol tas aukštis toks, sutinku su tavim, labai apgaulingai atrodo. Reikia viską sustyguot pilnai ir iki galo, kad žiūrėtųsi, kaip priklauso, su laiku.. Aš ne iš tų, kur kalbos lieka kalbom, kad tik liežuviu pamalt, viskas su laiku.

Realiai nuo 16 skirtumas čiut jaučiasi, bet lyginant ar r18, ar r19, kažkokio labai žymaus žinok tikrai nepajaučiau, gal dėl to, kad pratęs jau su tokiais važinėt. O gal dar labiau pasijus vėliau, nes nuvažiavau dar nedaug jais, apie 150- 200 km. dar tik, tai negaliu išvadų skubotų daryt, bet kolkas tenkino viskas tikrai. Tas pats ir tėvui, sudėjom nuo R16 žiemos į R18 vasarą ant 2011 c6 facelifto, tai jam ir kiečiau, ir vairas sunkesnis, bet man stebuklo kažkokio nebuvo , važiuoja ji vistiek +- panašiai, vairas su w211 irgi lyginant nėr sunkus Bet vėlgi, gal tai dėl to, jog prieš tai abu buvę mano mersai buvo nuleisti ir tiesiog pripratęs prie tokios važiuoklės.

__________________




blue W203 '03 stance | black W124 '91 restored | blue W211 '03 fl

now black W219 '06 daily
Willeris neprisijungęs