View Single Post
Old 2016-02-05, 17:06   #45214
liutasss
 
liutasss's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-02-17
Pranešimai: 665

liutasss is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Rykštė View Post
parasyk,buvai kai 5500 prase ar prie 6250,o gal 5750?



yra.
snd buvau
spontaniskai sugalvojau (turiu laisvu euru) .
paziurejau foto galvoju nu ledas reik pirkT s klase nors man reiktu kazkokio universlo ar SUVo.

nuvaziuoju I Ariogala ir jie man 3 pradeda kabint makaronus koks cia ledas. man nepatinka tokie pardavejai kurie iskart persa ta savo auto.Juk turiu savo akis ,patirti ir savo nuomone kas yra kas.

labai nepatiko ,kad nedave pavairuot! pats vairavo
saltas variklis dirba siaubingai(gal man cia tai atrodo po benzo) bet uztarskejo kaip traktorius.po kokiu 5 min darbo pradejo dirbti graziau . deze vaziuojant begius mete lyg ir neblogai. bet stovint kaip jungineji per visus begius traukuliodavosi )) automobilis sokteldavo kaip cia issireiksti. keleivio sedyne nesyla. vidus nera nunesiotas bet kaikurios vietos stiprokai pravaryta dryzes. ir siules padilusios aisku metai duoda savo .bet nereik rekt ,kad ledas. visas sonas labai silpnai prabrauktas reiktu poliruoti.o vienot vietoj tarp galiniu duru ir galinio sparno stiprokai istumtas metalas atitempt ir spakliuoti dazyti. visom kaladelem amen. galines arkos sveikos bet jau matos mazi burbuliukai pareina rudys. . airmatikas su amortikas viskas ok.

seip gal ir nieko automobilis. bet jau po jo pasakymo ,kad vairuosiu as iskart supratau ,kad nepirksiu. ir dave spaudimo ,kad skuba greiciau ziurek pirk nes jau ale atvaziuoja kazkas is VLN . GALVOJU EIKIT JUS ....

liutasss neprisijungęs   Cituoti