View Single Post
Old 2012-10-07, 09:38   #242
mariukaz
 
mariukaz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-11-06
Gyvenamoji Vieta: Vilnius - Ukmergė
Pranešimai: 1,062

mariukaz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė egise View Post
O papasakok kiek kainovo posukio rankenele, pats keitei? Pas mane irgi parejo, prasoka posukis. As irgi turiu 406 2.0 HDI universala, 02m. Kelintu pas tave? Tikrai gera masina, kuro ima 6,4 siai dienai, trinuos mieste, trumpais marsrutais. As irgi persedau is W210 tai merso jau pasiilgau Patarciau visiem. Su mersu lyginant tai gal ir biski skarbonke, bet kai palygini, kad ir su mazda 6 06m, kur nuo plastmasiu vemt norisi tai pezas lieka aukstumoj.
pas mane 99 metu bet jau faceliftas, naudota rankenele kainavo 30 litu, keiciau pats, uzeme 15 min

Citata:
turejau 406 , nu man jis skarbonke...medziagu kokybe nelabai kokia
nepasakyciau kad skarbonke, gan tyli ir minksta masina. Ieskodamas pamainos mersui perziurejau n visokiu panasios klases automobiliu (mazda 626, octavia ir t.t), pezas vaziavimo komfortu tikrai juos lenkia.

Citata:
prisimink ką parašei apie mažesnes problemas kai reiks tavo piežui ištraukt forsunkę iš variklio
supranti, turejau du 210 mersus, pirkau geros bukles, viena tiesiai is vokiecio, kita lietuvoje, bet pries tai nuveziau i Rimo servisa, kur ji visa ispurte ir pasake kad neblogas. Taciau abiem parejo prietaisu skydelis, pastoviai budavo nesamones su APD (722.5 ir 722.6). S210 apskritai kazkoks bedu maisas, tai oras patekdavo i kuro sistema, tai generatorius pareidavo, tai varle, tai pakaitinimo zvakes. Abiem nuolat perdegdavo lemputes, luzdavo sparnuotes. Vienintelis dalykas kuris visiskai nekele rupesciu - vaziuokle.
Tuo tarpu pezukas nuo naujuju metu pravaziavo apie 20 000 km ir jokiu bedu apart tos rankenels as neturejau. Keiciau tik tepalus, filtrus, kalades ir priekinius stabdziu diskus, kuriu nauju kaina 45 lt/vnt. Viskas.

P.S. dar pamirsau pasakyti, kad abu mersai rudijo, ypac posparniai.

__________________
Dabar S210 300TD, 99. (irgi buves)

Mano buves E320.. ech..

mariukaz neprisijungęs   Cituoti