View Single Post
Old 2019-09-19, 20:22   #27364
Rawwslt
 
Rawwslt's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2016-04-29
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 4,144

Rawwslt is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Apple View Post
Kadangi jau šnekat apie elektromobilius, tai papasakosiu savo patirti. Praeitą savaitę laksčiau su Audi etron. Tyla ir salono navarotai liuks (kaip ir visų naujų audi). Bet performance mane nuvyle labai smarkiai. Nesijaucia traukos visiskai. Greitise dideja greitai, bet kaifo 0lis. Garso jokio, vaziuoji kaip troleibuse ir tiek ziniu. Vienintelis kas tikrai patiko, tai is eigos palietus gazo pedala masina sauna kaip kulka, bet tik pirma sekunde, po to galios pojutis dingsta ir tik matosi, kad spidometras greitai kyla.

Saziningai sakau - nepirkciau. Man mano senas triperis su 200kw maloniau vaziavimo pojucio prasme.

Manau geriausias palyginimas bezas vs elektra, tai eleitine prostitute vs gumine boba.

P.S. taip pat dizainas beveik visų elektromobilių gali lygiuotis su Fiat Multipla vienintelis Porche gal kiek normalesnis
Cia taip zmones verke, kai atsirado esp, poto elektrines vairo koloneles, bet nieko priprato visi Kaip sako: Ir suo karemas pripranta. O ten tas e-tronas ne stebuklai. 0-100km ~6s

Rawwslt neprisijungęs   Cituoti