Tema: Aktualijos
View Single Post
Old 2018-11-15, 12:30   #1437
masterkame
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-01-21
Gyvenamoji Vieta: Skien Norway
Pranešimai: 1,195

masterkame is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė simaso View Post
tai negi dabar turiu Tau pateikt įvairių problemų sprendimus? aš pats vis jų ieškau Turi galvą ant pečių, nešvaistyk laiko žaidimam, ieškok informacijos, mokinkis, ieškok pažinčių ir bus kažkoks rezultatas. Tai yra labai sunkus kelias, sutinku, daug paprasčiau sėdėt rankas susidėjus ir tiesiog padejuot, kaip viskas blogai. Jeigu kažkas gerai gyvena, tai, ko pats negali? laikai save mažiau vertu gerai gyvent? įdedi pakankamai pastangų?
Ko tu man tai taikai, nei as dejuoju nei ka. Uzdirbu savo alga atidirbau 7.5 valandps. Uztrenkiau masinos dureles griztu namo ir apie darba negalvoju. Kas megsta uzmigti su problemom ir keltis su jomis tai ju reikalas. As tau pasakoju apie kitu, zmoniu is artimo rato problemu sprendimus.
Ir turiu as ta issilavinima ir diploma bei sertifikata ne viena ir ne 5. Bet ar nuo to man geriau, klausimas.
Bandziau grizes atsidaryti imone, projektus rasiau. Del irengimu tariausi, deja babkes 2014-2020 pradzioje jau saviems buvo padalintos. Galvojau gal pirmiems metams. Tada 2016 vel meginau. Sako sorry lesos jau paskirtos, BALANDZIO menesi. Susikroviau vel lagaminus pasiemiau zmona ir isvykau dejas ant tokios valdzios. Ir kas is to jog balsavau, reitingavau ir pazystamu rata agitavau.

masterkame neprisijungęs   Cituoti