View Single Post
Old 2021-06-04, 23:06   #18
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Tu kaip
Visada genelus tik nepamirsk tel. Palikti namuose. Mum dirbant pasienio ruoze. (Lietuvoi). Mano tel. Prisijunge prie kitos salies tinklo. Ant rytojaus gavau sms bei skambiti, kad privalau “izoliuotis”.
Nesamonė visiška, na gal su BL tik taip.

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Kolega turi apsizenyjas lenkijos lietuve. Visada vaziuodami i uosvija, palieka telafona namuose. Kazin kodel ?
Nes, soryy, durneliai esat



Chebra, po karantino paskelbimo veiklą sustabdęs buvau tik 2,5 savaitės. Tiksliau tiek laiko nevažiavau į PL. Toliau, kaip ir jau daug metų 2kart per sav į Varšuvą.
Pirmam karantine teko pavargt, teko lakstyt busiuku, nes lengvų neįleido. Popierius taip, tekdavo spausdintis kiekvieną reisą. Tokius bet kas galėtu atsispausdint. Niekas jų netikrina.

Antrame, tiesiog miškų takeliai. Jo, po feisbukinių pasigyrimų ir reportažo per TV postas buvo kurį laiką. Teko dar geresnių keliukų paieškot. Skirtumas tik kelio danga ir kilometrai

Čia ką rašot apie telefonus, nesamonės visiškos. Du rageliai kišenėja su visom funkcijom visą laiką, vienas LT kitas PL numeriai. Niekada jokių tikrinimų ar panašiai.

Taip, jūs gaunat standartines sms iš operatoriaus, bet jokios info apie jūsų judėjimą nei SAM, nei dar kas nors iš operatoriaus negauna.

Visi tikrinimai ką esat girdėja, tai tik oro uostų ar pačių pateiktos info tikrinimas. Visa kita, tiesiog myžimas į batą

P.S. Užvakar išnaglėjau ir gryžau per Kalvarijos postą. Niekas nestovėjo ir nestabdė, sustojau prie pasieniečių pats, pakalbinau, pasijuokėm ir tiek žinių bet jo, sakė privalau užpildyt ten tas visas kakas nors ir esu persirgęs ir po vieno skiepo...

Robi, pameni?

Artunas neprisijungęs   Cituoti