View Single Post
Old 2014-09-01, 11:24   #124
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė AudriusA View Post
Dekui vyrai uz komplimentus

Ratai. Taip! Ju reikia kitu, ir jokiam forumieciui neparduosiu ju,nes jie made in china, dazai net pradejo luptis!! Nesuprantu, buves savininkas keite viska mb centre, nuo silentbloku iki abc siurblio, bet ant ratu pataupyta smarkiai.

Minejau kad nieko nepasidariau ka planavau, ratai, zeminimas, galinio lango tamsinimas tik keli darbai is to do list, nieko, svarbu yra prie ko krapstytis

Kas liecia amg vs stock cl,tai trumpas atsakymas: skirtumas jauciamas nemenkas. Bet nieko nesitikek kosmisko is amg, man toks jausmas kad auto vaziuoja taip kaip turetu vaziuoti, bet nera kad sokiruoja kaskart gaza spustelejus, labiau maloniai nustebina. Bet ir tai reikia pazinti auto, pvz. vaziuosi D spausi dugna bet ne kickdowna, nu tai ka renkam apsukas kol kompresorius isijungia. Kick downas - tikejaus kazko geriau.. Imetus 2 begi greiciuose 40-60 atrodo eina gerai bet galetu dar geriau, tik ant durniaus kai imeciau 1 begi 40-55 greityje pamaciau kad ir galva atlosti gali. Bet auto sukurtas didesniems greiciams, labai buvau nustebes kaip greit 240 susirinko

a-1 maniskis su kompresorium isspaudzia netoli 500ag ant popieriaus, idomu kiek jau pagaisusiu ten
nieko ten nebus pagaisusiu,mano su 260k km rida isspaude visus arklius o siaip dek mazesni skyvuka,pamatysi kaip atsigaus masina.

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti