Tema: IT kampelis
View Single Post
Old 2012-09-05, 13:01   #465
Finalfour
 
Finalfour's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2010-04-21
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 4,166

Finalfour will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė liudas777 View Post
Aš jau kurį laiką naudoju Win8. Galvojau įsirašysiu pabandyti ir paskui vėl Win7 įsirašysiu. Bet iš tikrųjų tai labai prilipo tie Win8. Puikus dalykas, kad dabar įjungiu kompiuterį ir po kokių 10s jau galiu normaliai dirbti. Starto meniu tikrai patogus ir ekrane dabar atsirado dar daugiau vietos, nes pvz naršant nėra start juostos ir kitokie sprendimai iš tikrųjų džiugina. Yra gerų appsu. Kas šiek tiek kliūna, tai kolkas IE yra labai patogiai padarytas, bet man visvien nepatinka jo puslapių atidarinėjimas, tikiuosi, kad mozilla išleis kažką panašaus Win8. Bet šiaip tai tikrai džiugina šitas leidinys.
Liudai, gal pas tave SSD, kad per 10 sek uzsikrauna? Siaip maciau testus, tai rekordas win 8 uzsikrovimui su ssd disku nuo on paspaudimo iki galejimo radeti dirbti - 8 sekundes. Tai jei pas tave 10, tai irgi labai super. Nes pas mane dabar su win 7 nuo on paspaudimo iki pilno pasikrovimo - 15 sek. O Win8 butent labiausiai ir giriasi savo sparta ir uzsikrovimo greiciu, tai manau kai isimesiu win8, su savo laptopu pasieksiu ta rekordini 8 sek

__________________
Ex Mercedes-Benz W211 E320. Šiuo metu - KIA Optima GT 2.0 T-GDI 180 kw.
- Kas yra pateikta be įrodymų, gali būti atmesta be įrodymų.
Ch. Hitchens.
Finalfour neprisijungęs   Cituoti