View Single Post
Old 2013-02-23, 08:13   #27
zenonas
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-02-04
Gyvenamoji Vieta: Kybartai
Pranešimai: 5

zenonas is on a distinguished road



Standartinis

Kas link SLK pirkimo -- pardavimo. Kaip minejau - turejau du juos, o su MB važineju jai 22 metai.. Taigi..Turiu nuomone... Aš savo SLK 200 , gaminta 1999 12 pardaviau uz 13 000 litų. Bukle techniškai ideali, avarijoj nebuves. BET. Automobilis atkeliaves iš Vokietijos, tai pradejo rudyt arkų kraštai, kaip jau rašiau. Aš automobilius labai prižiuriu, tad tokie taškiniai parudijimai buvo tuoj pat apdirbami surišeju, uždažomi - ir apie juos tik aš ir žinojau. Reziume - MB iš Vokietijos rudija ir vis kuo toliau tuo greičiau. Bet tai atperka ju patikima technika ir patogumas bei iškirtinumas.
Dabar pagal temą kurioje rašom --- kas link SLK automobilio pirkimo po avarijos - o ypač su pažeistu stogu - tai visiška nesamone ! Stogo valdymas yra labai sudetingas ir preciziškas mechanizmas. Sukurtas ir pagamintas jis firmoj Karman. Stogo valdymo remontas bus labai labai brangus ir to neverta daryt, nes SLK su gerai veikianciais stogais pakanka pardavimuos.. . Žiniai ---->>> Sugedus stogui - yra spec rankenos bagazinej šonuose, skirtos stogo uždarymiui rankiniu budu. SLK fanams rekomenduoju susirast CD su pilnu SLK aprasymu, gali praverst. Šiaip jau daug kas tinka nuo C klases, ta visi žinot..


Paskutinį kartą redagavo zenonas; 2013-02-23 18:08 val.
zenonas neprisijungęs   Cituoti