View Single Post
Old 2021-02-07, 09:58   #38
utiutiu
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2018-02-04
Pranešimai: 582

utiutiu is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
Nu tiesiai i desimtuka. Bet jus kazkodel daiguma tik verkslenat ir matot arba juoda arba balta. Ir iskart apie korolas, colt’us ir visas kitokias skardines snekat. Mano asmenine nuomone sneka tie kurie nere tureja naujo automobilio. Arba i metus suka 10000km tai tada gali ir su dviraciu vazineti. Bet jai reikia vaziuoti daug. Nauja lieka nauja SENIUK ir nebutinai korola. Yra superbas, jai jau konkreciai apie skodas snekat.
Bet tai mano nuomone ir ji laaabai neteisinga kas yra emocija, ismetamu duju kvapas? Garsas. Na del garso sutinku. Bet kas sako kad tesla nevaziuoja. O koks nors taxas e200d geriau vaziuoja. Spjaunu jam i veida atsiprašau ��
Mes lietuviai dar nesubrendom. Nes nepontas bus su 2020 metu skoda. Pries kaimyna. Geriau 2012-15 metu mersas bemvas ar audi. Va tada lygis. Geriau mersas uz 30000€ ir guvent nuomuojamam bute.
Dauguma ta turi praeiti. Bet laikas isgydys dauguma. Ne visus aisku
Na bent jau mano aplinkoje maivymosi tokio kaip dalyko net nera kiek kieno kisene leidzia ir kas ka nori ta perka.
O jei sita atsakyma is dalies taikei man. Tai man visiskai kaimynu ar kazko ten nuomone ar mersa ar skoda vairuoju. Renkuosi tai kas man teiks malonuma vaziuojant.


Paskutinį kartą redagavo Meister; 2021-02-07 12:48 val.
utiutiu neprisijungęs   Cituoti