View Single Post
Old 2020-05-01, 18:14   #12
iDracus
 
iDracus's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2014-01-18
Gyvenamoji Vieta: Rokiškis
Pranešimai: 492

iDracus is on a distinguished road



Standartinis

Ir pasirodo Mersas nėra tokia baisi (neremontuojama arba brangi remontuoti) mašina.
Linkėjimai "Sassatams"


Citata:
Pradžioje rašė morphxp View Post
Dėkui Vampyrai, po Tavo komentaro apie apkrovas truputį kitaip padariau.

Nusipirkau ir bėgelius ir varikliuką, tačiau varikliuko keisti nereikėjo. Patikrinti ar varikliukas geras pakanka nusiimti bėgelį, išardyti perdavimą iš troso į krumpliaratį, tada suimituot bagažinės uždarymą ir replėm užspaust trosą. Varikliukas iš kart sustojo.

Problema mano atveju buvo kitur. Praeitais metais buvo problemų man, kad visai nesikilnojo - išsiardęs buvau abi puses, radau pastrigusius krumpliaratukus mažus, tie kurie stumdo bėgelyje esantį sraigtuką. Viską išvaliau, ir sutepiau. Sutepimas per didelis buvo klaida. Tuo metu viskas pasitaisė, pradėjo važinėt, tačiau dabar matomai dėl per didelio tepalo kiekio išsiskverbusio iš krumpiaratuko pradėjo bugsuoti bėgelyje esantis sraigtukas (ten labiau gal spyruoklė).

Problemą išsprendžiau išardęs vėl perdavimus abiejų pusių, išvalęs perteklinį tepalą, sutepęs paprastu WD40 ir sumontavęs naujus bėgelius (na tiksliau dėvėtus). Senuosius bėgelius bandysiu išsiplauti ir pasilikti ateičiai, manau su jais viskas būtų gerai, tik reikia iš sraigtuko išplaut perteklinį tepalą.

iDracus neprisijungęs   Cituoti