View Single Post
Old 2016-11-15, 00:15   #59
Burė
 
Burė's Avatar
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2015-11-20
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 64

Burė is on a distinguished road



Standartinis

sveiki, senai forume lankiausi.. judam po truputį, ty laikausi teises šiuo metu. kas su Mersu - 124 spyruoklės įdėtos, aišku pripjautos. anos per slabnos buvo, amortikus pradėjo mušt, su šitom viskas liuks. automatinė antena sėdi Mercedese, 90 tais metais cool stuff turėjo būti.

facebook'e buvo užgaudytas salonas, medžiaginis, tokių pat spalvų kaip mano. kam to reikėjo? durų apšyfkes nuo saulės susitraukusios, kraštai atsilupę, o šios kur pasiemiau, kaip ir all good. ten porą kabliukų reikėjo prisiklijuot, bet šiaip apšyfkes užskaitau. sedynės padraskytos.. porankį su gariniu siurbliu atskalbiau, tai vis šis toks upgrade, įdėjau į savo sėdynę - pas mane nebuvo. dar nuo to donorinio salono kurį pirkau, bėgelius vairuotojo sedynės su tėveliu nuėmem, ir ant mano uždėjom, nes maniškiai visai nevažinėjo išsirinkau iš 4, du gerus priekinių sėdynių galinius apmušimus. turėjau porą ratų centriukų, tetis dar keletą nupirko, tai jų nebetrūksta. žodžiu po truputį. įmesiu fotkių, kurią dieną, Mersiukas tikrai nepamirštas.


Paskutinį kartą redagavo Burė; 2017-03-11 10:25 val.
Burė neprisijungęs   Cituoti