View Single Post
Old 2017-03-18, 11:42   #1014
Artunas
 
Artunas's Avatar
 
Statusas: Administratorius
Užsiregistravo: 2012-10-27
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 5,529

Artunas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MRDetailing View Post
As turiu cornish rexa (panasus i sfinksa is isvaizdos, skirtumas tik tas, kad nera visai plikas), tai supeeeer mielas, kartais net perdaug ikyrus, kai cornishui buvo vos 3menesiai i namus priklydo laukine kate, kadangi esu didelis gyvunu myletojas, tai nusprendziau pasilikt, na tai sunkiai cornish'as prieme ja, pora savaiciu pyko, puole ant jos, taciau dabar geriausi draugai. Miega kartu ir t.t taciau harakteriai skirias kaip diena ir naktis. Jeigu kas atsuktu laika atgal, tai iskart pirkciau du cornishus arba sfinksus.
Padarei geriausia sprendimą priglaudes nabagą, ir nabagui ir savo kornišui, nes turbūt žinai kad kornišai labai nemyli vienatvės, jiems būtinas kažkoks draugas.

Mes ir įsigijom kornišą, nu maniškis nepasakyčiau kad labai mieliakas, gana naglas katinas. To meilumo yra bet ne tiek kiek kiti pasakoja. Aišku jo prie manęs mano jorkis neprileidžia, nes tas tai jau mano draugelis didžiausias Tai katinas daugiau prie žmonos.
Bet jau gražus man tas čigonas tai žiauriai, o jau manieros tai neduok dieve, tikras aristokratas

Artunas neprisijungęs   Cituoti