View Single Post
Old 2019-08-13, 12:50   #16
LinasP
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2019-01-13
Pranešimai: 57

LinasP is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Mersistė View Post
Sveiki visi,
Kad nekurti antros temos analogiška situcija.
S203 C220 cdi 110Kw 2004m. Automatas
Važiuojant išvietos stipriau užmynus būna toks kaip kietas pavaros perjungimas. Aštriai perjungia pavaras kad net mašina sujuda( būtent pajudant iš vietos). Ant didesnio greičio įsivažiavus viskas gerai. Jei silpnai akceleratorių spaudžiu viskas gerai. Ant S rėžimo smūgiuoja, o ant C švelniai perjungia
Tepalai automatinės greičių dėžės pakeisti.
Simptomai tai traukia tai netraukia neaišku ar čia dėl blogo dpf, egr išprogramavimo ar dėl automatonės dėžės. Būna važiuoju kartais į kalną būna traukia o kartais net apsukos nekyla ties 2.2 tūkstančio tapkė iki dugno, nors dariau diagnostika nieko neranda sako gerai išprogromuota. Rekomendavo Rimo servisas

Man buvo pora kartų panašiai, važiuojant spaudžiu gazą, bet bėgių nejungia, auto netraukia. Sustojau užgesinau, užvedžiau ir viskas OK. Buvo pajungę STAR tai rodė EGR klaidą (išsaugota) būtent prieš tiek km prieš kiek ir atsirado problema. Patikrino EGR, atidarė, uždarė veikia. Įtariu viduje esantis žingsninio variklio ašis ar krumpleratis pastringa. Turiu kitą EGR, reiks savąjį išsirinkti, pasižiūrėti gal ką aptiksiu.

Dėl dėžės smūgiavimo: jeigu tepalą keitei, visgi pasitikrinčiau tepalo lygį. Manau tokį darbą galima pačiam atlikti, o jeigu lygis OK tuomet jau varyčiau į servisą (čia jau tegul specai atsako)

Citata:
Pradžioje rašė Ignas332 View Post
Sveiki dar kartelį.

Tai sutvarkė man automatą. Tam pačiam ATservisas kur rekomendavo LinasP.
Už solenoido keitimą + kontaktinės jungties keitimą viso sumokėjau 140eurų.

Savaitę atvažinėjau jau, jokių trukčiojimų nebėra. Šįryt Klaipėdos rajone ryte 7c rodė tai jokių problemų ir prie vėsesnės temperatūros. Dirba kaip naujas dabar

Dėkoju už rekomendaciją bei patariu kitiems pabandyti pasikeisti solenoidą jeigu problema tokia pati kaip mano minima pirmame pranešime.

Super, kad radai atsakymą į savo klausimą ir problemą pašalinai


Paskutinį kartą redagavo Darius; 2019-08-13 13:17 val.
LinasP neprisijungęs   Cituoti