View Single Post
Old 2010-06-29, 22:31   #15
augi$
 
augi$'s Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-01-09
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 1,578

augi$ is on a distinguished road



Standartinis

Snd buvau kaune tai susitariau varysiu liepos 9dienai pas tuos specus nes eile yra. Matyt gerai daro cia rekomendavo keli bahurai! kaip tik turesiu reikalu Kuane tai ir susitvarkysiu! vilniuje tai specai tipo kurie isikure justiniskese ima uz virsutine trauke su nuemimu ir pastatymu ir restauravimu 180lt apatine 160lt! salenbloku man atrodo nerestauruoja juos reik pirkt atskirai ir tada presuoti,o gal su visa sake eina kaip ir virsutine sake na nzn pas mane salenblokai dar pakenciami. man restauruos priekio abieju pusiu virsutinius sarnyrus, du vairo antgalius apatines sakes 1a sarnyra ir 1a presuojama apatini sarnyra tai pat pakeis 2vairo traukes 2 priekinius guolius tai viso kainuos apie 480lt + 2guoliai skf 302 lt L.gera kaina) + 2traukes lemforder 94lt. ir dar sake suvedima padarys. cia uz ka mes susitarem kai atvaziuosiu dar istikrins ir galine pakaba ir prieki dar karta paziures tai matysim gal dar kas prisides. viska susitvarkysiu kad butu ledas! ten jei kokiu daliu reikes tai is kart kaunietis vietinis parupins is kurio dalis naujas perku! Vilniuje uz ta pati paskaiciavo apie 800lt.+dalys, o beto is vilnieciu niekas negalejo normaliu kainu detaliu pasiulyti.dar ten gARANTIJA METAM LAIKO ARBA 50000km. o beto turiu daug reikalu kaune tai specialiai vaziuoti nereikes. po beveik 4metu vazinejimo pirmas pakabos remontas manau susitvarkysiu ir kito keitimo sis mersiukas nesulauks

augi$ neprisijungęs   Cituoti