View Single Post
Old 2017-02-15, 09:17   #21702
vytas85
 
vytas85's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-02-18
Pranešimai: 1,163

vytas85 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė FUN500 View Post
zinau kad forume yra zmoniu uzsiemanciu ir tuningu ir siaip patrities ivairiose modose.
Prasau pagalbos su kontaktais arba tarpininkavimo su ardomu ratlankiu daliu tiekejais arba gamintojais. isardziau savo ratus ir vidine backa reikia pagaminti mazesnio plocio, bet del specifiniu kiaurimu isdestimo mane siuncia net i Amerika uzsakineti tokius modus.. netikiu kad Europoje niekas negali pagaminti, kad per ilgai neuzsitestu ir kaina mazdaug adekvati kad butu. vienas man sako no problem 670 Eu ir turesi. bet kazkaip cia mano ziniom perauksta kaina.
reikia dvieju backu R18 6.25' plocio. visi likusieji duomenys yra mano pagamintame brezinyje, prasau stipriai nesijuokti braiziau paskutini karta pries 12 metu







ar bus patarimu arba ideju?
Sitam puslapyje paziurek,is Vokieciu jie pardavineja beveik viska ardomiem
ratam,dar esu rades jog UK yra firma kur gamina paliai spec uzsakImus viska,nerandu dabar nuorodos. http://www.felgenfuchs.de/en/Inner-Lips/

__________________
mercedes w220 320cdi 2003m ir bmw 325 cabrio 1990m

ex-bmw tc baur cabrio,bmw 325 sedan,chrysler sebring cabrio,toyota celica cabrio,bmw 328 cabrio.renault vel sati,bmw e61 530d,chrysler grand voyager,volkswagen sharan carat....
vytas85 neprisijungęs   Cituoti