View Single Post
Old 2015-06-08, 08:26   #34
artYstai
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė alteroja View Post
o tai kaip reaguot, kai vos ne kas dieną pjauni į lankas su savo sąmojais? tai jam perikūpai kokybiškai mašinas remontuoja, tai mašina genda, nors pats visai neprižiūri jos, tai bandai kažką įrodyt, kur visiškai neturi supratimo. ir pastovūs briedai, tai kiek galima kęsti?
Tai aišku, jei mano nuomone nesutampa su tavo, tu kaip Karalius, gali liepti nukirsti man galvą Viskas čia ok.
O jei man nepatinka tavo nuomonė? Nors gal ji iš tikro teisinga?
Aš neprižiūriu mašinos? Kas tau sakė? Nepradedam gal apie prižiūrėjimus ir ne vel ta pati.
Esmė tokia, neturi teisės kitų dalyviu vadinti keiksmažodžiais ir žeminti, nesvarbu, sutampa tavo nuomonė su jais ar ne, nei pagal žmogiškumo faktorių, nei pagal forumo taisykles. Tačiau tau taip pavadinus mane, visiem yra giliai dzin. O kai aš atsakau tau, jau visi supuola lesti gyvą Viskas ok altertoja, aš ant taves pagiežos nelaikau, tiesiog čia bėda aministracijoj forumo. Jei dirba savo darbą, galėjo ištrinti tavo postą, kuriame tu pasikarščiavai, ir uždėti tau įspėjimą, arba tiesiog tik ištrinti. Bet ne, laukė specialiai mano reakcijos, o reakcija kokia bus visiem aišku. Bet ką forume taip pavadink, gausi grąžos.