Tema: Juokeliai
View Single Post
Old 2010-04-10, 13:53   #114
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

Tema "Remontas"
Veikejai:
"Autorius" - nedrasus juzeris, klube neseniai
"1-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"2-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"3-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"4-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"5-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"6-as" - juo manimu pacio ilgiausio b. turetojas
"Moderatorius" - stebi kad juzeriai negalvotu kad turi ilgesnius b. negu moderatorius.


"Autorius" : stai isigijau dulkiu siurbli, patarkit prasom ka su jo daryti ir asplamai kam jis reikalingas, galiausia kokiem velniams as sumokejau X-simtu litu.

"1-as" : as nezinau kam tu pirkai sita suda ir aplamai tu lameris, prie viso mano b. ilgesnis

"2-as" - "1-am" : neskriausk "Autoriaus". Visu pirma tu nezinai jo b. ilgio, antra ne visi gali sau leist tureti ilga b., trecia tu pats ****** ir tavo b. trumpesnis negu mano, tai kad sedek tyliai. Prie progos kam reikalingas dulkiu siurblis as irgi nezinau.

"3-as" : apie dulkiu sirbli nieko nezinau. Nu ir velniop ji, pirk saldytuva

Pasirodo "Moderatorius" (kaip be jo) puola "3-a"

"Moderatorius" : saldytuvas tai offtopas taip negalima, stai pirmeji du pasisake pagal tema. Nors pagalvojus tai mano b. ilgesnis negu judveju kartu sudejus, be to storesnis.

"1-as" ir "2-as" : tavo ilgesnis? Mes cia b. matavomes kai tu dar visai dar be b. buvai. Ir seip tu cia moderatorius, tai sedek ir nesisakok tau pinigus moka ne tam kad tu cia savo b. rodytum.

"Moderatorius" : man pinigus moka? Niekas man nieko nemoka. As savanoriskai cia savo b. rodau, man "PATS" leido cia savo b. rodyt nurodant dydi ir serijini numeri. Jeigu kam nepatinka padarom apklausa "ar reikalingas cia "Moderatoriaus" b."

"Autorius" (nedrasiai) : chebra, tai kaip mano dulkiu siurblys

"1-as", "2-as", "3-as", "Moderatorius" ir dar apie desimt "sveciu" : eik tu su savo dulkiu siurbliu, ir kuo cia dietas dulkiu siurblys. Eik tu i .... ir neparink cia zmoniu, cia idejiniai susirinke strategija uzsiimam.

Pasirodo naujas juzeris

"4-as" : zmones jus ka cia ruosiates b. matuotis(kaip suprato?) ar bendrauti. Zmogus konkreciai paklause apie dulkiu sirbli, ka jus jam atsakiet? Griztam prie temos.

"1-as" - "4-am" : nu va ir tu ten pat , kuo cia dietas dulkiu siurblys? Geriau pasakyk jeigu as su "2-ru" b. susidesim ar gausis pas mus ilgesnis nei pas "Moderatoriu"?

"4-as" - "1-am" : as ne specas bet manau kad bus ilgesnis, bet trumpesnis nei dulkiu siurbliu slangas.

"1-as" : o jei viso klubo sudesim?

"4-as" : nuuu manau kad ilgesnis bet vistiek plonesnis

"Autorius" : zmones, tai ka man su dulkiu siurbliu daryt?

"1-as" : pirk slanga siauresni

"Autorius" : o kam?

"1-as" : nezinau, bet bus ruleezz. Bendrai atvaziuok ketvirtadieni ant kalno, b. pasymatuosim ir dulkiu siurbli atvezk, reikia isaiskint kurio slangas ilgesnis

"Autorius" : o gal bent pasakysit kaip ji ijungti?

"5-as" : pakabinau "balsavima del "Moderatoriaus" b. ilgio"

"1-as" - "5-am" : balsavimas neveikia. Tuoj padarysiu geriau.

"5-as" : tai jusu b. nedirba, o balsavimas veikia visi balsuoja

"1-as" - "5-am" : o tu kas esi? atvaziuok ant kalno o tai prie monitoriaus visi erialiai savo b. rodyt.

"6-as" : as aisku nespecas b. srityj, bet IMHO svarbu netik dydis bet ir svoris

"1-as" : kas nors turi svarstykles, atvezkit ant kalno - sversim.

"3-as" : as turiu, atvesiu.

"Autorius" : tai kaip del dulkiu siurblio?

"1-as", "2-as" ir visi "Moderatoriui" : plet uzkabink jam bana, kuo jis cia su savo dulkiu siurbliu lenda.

Kita diena (po kalno)

"Moderatorius" : tema istrinta kadangi daug postu neatitiko temos esme. Taipogi "Autoriui" - ispejimas uz tai kad lenda i diskusijas su savo dulkiu siurbliu. Ir uz kompanija ispejimas "3-am", vietoj svarstykliu atveze "bezmena" (buitines spiroklines svarstykles su kabliu). Ai ir seip man galva ko tai skauda.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti