View Single Post
Old 2020-07-13, 10:14   #19
Biedžius
 
Biedžius's Avatar
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2020-03-31
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 16

Biedžius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė vampyras View Post
Kompas buvo pajungtas, paslauga parduota, uz ja paiimti pinigai. Tolimesne eiga ardyti toliau tikrinti buvo atmesta. Darbai nutraukti pusiaukeleje. Kuris kaltas?
As nematau cia nieko blogo.
Bet kaip kolega auksciau minejo, kulturos tikrai reiketu pasisemti.
Telefonu paklausiau ar 100 procentų apsakysi bėdą, pasakė taip (pas mane automatiškai įrašo telefonas pokalbius). Jei būtų pasakęs, kad ne - nebūčiau net gaišęs laiko, kitas dalykas pats pasakė vėliau po fakto, kad reikia per starą žiūrėti, aš juk nežinojau, kad jis ne per starą žiūrės, juk jis profesionalas žino ką daro, todėl ir moku pinigus, bet šiuo atveju ir aš galiu tą patį padaryti, juk ne mano problemos, kad jo limituotos žinios ir programinė įranga, skelbime nurodyta buvo, kad mato viską ir nustato gedimus, jis net neatidarė nei kapoto, tiesiog tylėjo, o buvo pasakyta prieš tai automobilis, markė, gedimo kodas, tad galėjo perspėti, kad galės pamatyti tik tokius parametrus, bet kitų negalės matyti, bet čia jokio perspėjimo. Tad žadėti nėra ko, jei negali įvykdyti. Nes aš galiu savo kinišką diagnostikos įrangą už 8 eurus pajungti ir paimti pinigus, o vėliau pasiūlyti susirasti kitą meistrą, kuris per starą pamatys.

Skelbimo nuoroda:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/aut...-21308016.html

"Atliekame profesionalią automobilių diagnostika ir remonta visų markių ir modelių automobiliams, visų elektros mazgų pilnai, tiek dyzeliniams, tiek benzininiams."

"Visų variklio daviklių, purkštukų, turbinos, EGR, srauto matuoklės, analizavimą variklio darbo metu, išsiaiškinama dėl ko automobilis daug ryja, arba netraukia."
Pas mane daugiau ryja, netraukia ir iš to = 0 , nežinau ką jis ten nustatyti gali prieš perkant, sakytų geras auto, visas dreba, bet geras imkit net kapoto nepravėrė, ar aš turiu jam aiškinti, ką reikia daryti ? Juk sakiau, reikia išsiaiškinti kas yra, už tai pinigus sumokėsiu. Pinigai mokami ne dėl to, kad tu kaišiotum nagus, o dėl to, kad padarytum tai ko klientas prašo - nustatyti gedimą.

P.S. Ilgai rinkoje neužsibūsi jei imsi pinigus, bet naudos nesuteiksi. Nieks nepasiūlė nei toliau tikrinti, nei ardyti. pasiūlė nuvykti į mbworkshop. Galime labai pasiginčyti dėl pajungimo ir pinigų paėmimo, vartotojų teisė tą pačią minutę pasakytų, kad paslaugos teikėjas turėtų grąžinti pinigus, bet ką aš ten pešiuos, tegu turi.


Paskutinį kartą redagavo Biedžius; 2020-07-13 10:26 val.
Biedžius neprisijungęs   Cituoti