View Single Post
Old 2018-05-17, 18:23   #15
Kompresorius
 
Statusas: MB1 Narys
Užsiregistravo: 2017-12-29
Pranešimai: 40

Kompresorius is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Audrius28 View Post
Ačiū už atsakymą!

O vakar darė žmogus diagnostiką su star's, tai 2 valandas ieškojo kažko, bet nieko nerado. Pasakė, kad DPF daviklis sugedęs arba, kad DPF filtras užsikišęs. Nu dar spėjo, kad gali būti išpjauti DPF ir katalizatorius ir blogai išprogramuotas DPF... Klaidos neleido ištrinti, bet dabar jau nebedega "check engine" lemputė po diagnostikos.
Betkokiu atveju, pasiūlė išprogramuoti DPF, EGR ir padidinti variklio galią... Sakė pasitikrint ar neišpjauti DPF ir katalizatorius, jei neišpjauta, patarė pjauti laukan ir išprogramuoti.
Dabar mašina palikta greičio dėžės tepalus keisti, tai neturiu kur pažiūrėt kas čia per šlanga, o iš nuotraukos nesuprantu...
Draudimas yra, tai dar pabūsiu drąsus ir paklausiu kokia čia šlanga ir kas tas diff sensorius?
Ir ar protinga būtų pasikeisti tą šlangą ir sensorių, o išpjaut DPF, EGR, katalizatorių, išprogramuot viską? Nebereiktų sukt galvos dėl visokių daviklių, užsikišimų...?
Nieko nepjauk ir nieko neišprogramuok. Nebūk protingesnis už vokiečių inžinierius. Tarp kitko, man nepatinka Vampyras, nes už mane yra protingesnis Be to, aš esu jam skolingas Jack litrą, nes jis ekstrasensas, be star nustatė mano MB gedimą.

Kompresorius neprisijungęs   Cituoti