Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2012-11-29, 17:01   #1
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis W220 keistas garsas

Kokios kolegu nuomones. Kartais pagazavus girdimas tarsi vandens nutekejimas. Garsas sklinda po priekine panele ir tik ijungus klimato kontrole. Kai ji isjungta, sio garso nera. Dazniau pasireiskia vaziuojant is vietos negu, kad gazuojant ant neutralo. Masina W220 S500, padujinta.

  Cituoti
Old 2012-11-29, 18:19   #2
ganz
 
ganz's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-03-11
Pranešimai: 1,170

ganz is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Error View Post
Kokios kolegu nuomones. Kartais pagazavus girdimas tarsi vandens nutekejimas. Garsas sklinda po priekine panele ir tik ijungus klimato kontrole. Kai ji isjungta, sio garso nera. Dazniau pasireiskia vaziuojant is vietos negu, kad gazuojant ant neutralo. Masina W220 S500, padujinta.
Na negirdejus garso sunku ir ka pasakyti. Seip pas mane kai kondiske isjunkta taj variklis kitaip dirba ant P. Kiek turejau masinu kazkas panasaus budavo, taj ir nesigilinu. Speju cia OK.

O del taves, taj siulyciau maziau ieskoti problemu ten kur ju nera Kai suges tada ir tvarkysi...arba nuvaziuok i servisa lol

ganz neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-29, 19:13   #3
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

na bent jau a8 d2 turi tokia beda kad kondiskes kondensato nutekejimo slangutes daznai uzsikemsa ir tada masinoje po biski buna potvynis.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-29, 22:45   #4
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė ganz View Post
Na negirdejus garso sunku ir ka pasakyti. Seip pas mane kai kondiske isjunkta taj variklis kitaip dirba ant P. Kiek turejau masinu kazkas panasaus budavo, taj ir nesigilinu. Speju cia OK.

O del taves, taj siulyciau maziau ieskoti problemu ten kur ju nera Kai suges tada ir tvarkysi...arba nuvaziuok i servisa lol
Na anksciau taip nebudavo. As irgi galvojau, kad del kondiskes kondensato. Bet vienas zmogus pasake tvirta nuomone- antifriza ko gero valgo variklis ir del susidevejusios variklio galvos, buten taip ir buna.
O garsas tarsi burbuliavimo toks.
Beje-woooooodo (gal per daug o parasiau, sorry ), pas Tave taip nebuna, pasiziurek jei nesunku. Ijungus klimato kontrole gerai pagazuot ar ant "N" ar is vietos vaziuojant, ir vandens nutekejimu nesigirdi?

  Cituoti
Old 2012-11-29, 23:19   #5
Hunter
 
Hunter's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2011-11-26
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 15,460

Hunter will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Hunter per Skype™


Standartinis

Normaliai masinoj tokiu dalyku nebus, tai jis to tikrai nedarys gali nesvaigt. O variklio galva nesusidevi, nusisneka tavo tas draugelis.
Patikrink antifryzo lygi


Paskutinį kartą redagavo Hunter; 2012-11-29 23:25 val.
Hunter neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-30, 01:06   #6
gNt
 
gNt's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2011-03-29
Gyvenamoji Vieta: Klaipeda
Pranešimai: 324

gNt is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane ant CLK irgi ijungus kondiske karts nuo karto vandens burbuliavimas kazkoks pasigirsta, kazkas cia minejo apie potvyni masinoje tai tiesa. pasitikrink po kilimeliais ar nesikaupia bubiu ezeras ten pas tave irgi

__________________
CLK 320CDI (C209)
gNt neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-30, 03:56   #7
Tomskis
 
Tomskis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-03-25
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 22,562

Tomskis will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę Tomskis per Skype™


Standartinis

antifryzo dapilk ir neburbuliuos

Tomskis neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-11-30, 08:23   #8
Darvienas
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2012-04-25
Pranešimai: 710

Darvienas is on a distinguished road



Standartinis

Pas mane (kitoj mašinoj) buvo toks dalykas, o priežastis pasirodė labai paprasta - užsikišę nutekamieji vandens kanalai, tie prie valytuvų. Po spaudimu praplauta vandeniu, išvarė iš tų angų krūvą sugrūstų lapų. Gal pas tave irgi kas užsikišę, o paskui ir teliuskuoja.
Tiesa, man paskui pradėjus važiuot vandens takas likdavo už mašinos Pažiūrėk, gal pas tave irgi taip darosi.
Man atrodo variantų gali būti daug. Ieškok

__________________

SE300 (3.2l B+G) 1992m.
Darvienas neprisijungęs   Cituoti
Old 2012-12-01, 14:07   #9
Error
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Darvienas View Post
Pas mane (kitoj mašinoj) buvo toks dalykas, o priežastis pasirodė labai paprasta - užsikišę nutekamieji vandens kanalai, tie prie valytuvų. Po spaudimu praplauta vandeniu, išvarė iš tų angų krūvą sugrūstų lapų. Gal pas tave irgi kas užsikišę, o paskui ir teliuskuoja.
Tiesa, man paskui pradėjus važiuot vandens takas likdavo už mašinos Pažiūrėk, gal pas tave irgi taip darosi.
Man atrodo variantų gali būti daug. Ieškok
Dekui uz patarimus ir nuomones bet turiu pamineti 2 svarbius dalykus:
1. antifrizo dabar ipilta norma ir jo tikrai netruksta (ziuresiu po kiek laiko ar nesumazes);
2. tas garsas pasigirsta tik ijungus klimato kontrole, taciau svarbiausia-jis girdisi ne tik vaziuojant, bet ir stovint, pagazavus ant "N". Tokiu atveju vanduo juk tikrai neteliuskuotu.
Del to ir itariu blogiausia-antifrizo nutekejima i varikli.

  Cituoti
Old 2012-12-01, 15:05   #10
woodoooo
 
woodoooo's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2009-05-11
Gyvenamoji Vieta: Vilnius
Pranešimai: 5,911

woodoooo will become famous soon enough

Nusiųsti žinutę woodoooo per Skype™


Standartinis

kokiu budu tau tas antifryzas nuteka i varikli? jei butu pramusta tarpine tai is duslintuvo butu tiek baltu dumu kad vaziuotum kaip agentas 007 ir antifryzo mazetu zymiai.

__________________
WWW.CARZAP.LT
woodoooo neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.