Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Mūsų Mercedes-Benz

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2013-04-12, 18:41   #1
nobodiez
 
nobodiez's Avatar
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2013-03-28
Pranešimai: 135

nobodiez is on a distinguished road



Standartinis nobodiez W211 E270 CDI

Sveiki, na pristatysiu ir savaji MB. Isigijau nesenai, pries trejeta savaiciu. Rida 190000km, trys buve seimininkai nuo naujo, sedint viduj ir vaziuojant jaucias kad buvo mylimas
Suzavejo interjeras, ieskojau ilgai tvarkingo ir kad butu su pilna medzio apdaila.
Privalumai: stoglangis, pilnas odinis salonas, pilna medzio apdaila ( iskaitant vaira, kuris man taip patinka ) , chrome pack, automatine pavaru deze kuri dirba puikiai, na ir visi kiti budingi privalumai, autopilotas ir t.t.
Trukumai: Nera navigacijos, sildomu sedyniu, xenonu, panoraminio stogo.
Planuose yra keletas pokyciu jam padaryti, bet viskas su laiku, kolkas darom ji mechaniskai kiek imanoma puikiu. Planuoju dazyt matine spalva, deti xenonus, tamsinti langus ir ieskotis geresnio ratlankiu komplekto (orginaliu ratu).

Treciasis mano kada nors turetas W211, pries tai turejau E200K ir toki pati E270. Sita labiausiai prie sirdies man, ir planuoju islaikyt ilgus santykius su ja
Attached Images
File Type: jpg DSC_0376.jpg (185.2 KB, 133 views)
File Type: jpg IMAG0287.jpg (210.0 KB, 129 views)
File Type: jpg IMAG0275.jpg (167.6 KB, 136 views)
File Type: jpg IMAG0288.jpg (210.4 KB, 115 views)
File Type: jpg IMAG0294.jpg (205.0 KB, 106 views)

nobodiez neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.