Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Diskusijos Apie Mercedes-Benz » Diskusijos Apie Konkrečius Mercedes-Benz Modelius

 
Rodymo būdai
Temos įrankiai
Old 2016-05-18, 06:51   #16
Bronko
 
Statusas: Naujasis MB1 Narys
Užsiregistravo: 2016-05-12
Gyvenamoji Vieta: Taurage
Pranešimai: 8

Bronko is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė MERSER View Post
Bronko tai gal tu man surasi is Italu C w204 sedana 2.2 ar 2.0 cdinai kokie ten eina. Geriausia butu apibraizytas visas arba aptrankytas smulkiai , nes Spain , France , Italy tai daznai ten kebulai smulkiai apkapoti svarbu sirdis butu sveika, as va is italy turiu 2002 visas braizytas buvo tai patenkintas 2 metus automobiliu buvau, db laikas atsinaujinti. As wrapinti moku tai apsitrauksiu.
Dabar kai koki Mersiuka nupirksiu, butinai pasiulysiu sicia chebrytei. Bet siaip kazko retai pasitaiko, jie ten Italijoj kazko kainas lenkia labai jau uz juos. Bet turesiu omeny ir butinai imesiu foto, jei kas vertas demesio islys

Bronko neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks


Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.