Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W202

 
Old 2010-11-29, 13:27   #5
xrs
 
Statusas: Pastovus MB1 Narys
Užsiregistravo: 2010-09-23
Pranešimai: 202

xrs is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė v-220 View Post
Jeigu turi testeri tai su juo.Atjung fiške nuo reles.Vienas laidas an masses kitas ant laido kuris eina i žvake, taip su kiekviena žvake.
Jeigu as matuosiu ant laido kuris eina i zvake, tai as pamatuosiu tik ateinancia srove? O pati zvake kaip ir niekur nedalyvaus. Tai nelabai suprantu kaip tai patikrins jos veikima.
Siaip dar mano testriukas is maximos pries n metu pirktas nematuoja amperu. Pajungiau ant poros zvakiu vienas galas i zvake kitas i ateinati laida ir rodo ~5 voltus. Siaip atjungus laida nuo zvakes, nebeuzsidega pakaitinimo lempute. Ar ji uzgesta atjungus 1 zvake? ar gal jau kazkuri negyva, tik dar 1 atjungus nebedega lepute? Priejimas ten ne pats geriausias, tai tik 2 zvakes atjunges buvau. Ranku koju pirstus nusaliau ir begau namo

xrs neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.