Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » C klasė » W204

 
Old 2016-06-14, 18:07   #2
vampyras
 
vampyras's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-08-31
Pranešimai: 8,396

vampyras will become famous soon enoughvampyras will become famous soon enough



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė driuliauskas View Post
Sveiki. Nauja beda, 2007 W204 320Cdi. Nebekyla apsukos auksciau 1.5k. Ties ta riba pradeda springti. Jokios lemputes nedega, klaidu nemeta. Prijungiau paprasta elimentaria diagnostika, meta tik viena klaida 109700 Engine/ac electric suction fan.
matuojant kuro padavima terodo kad gauna 49/53 procentus reikiamo kiekio.
Faktiskai, teoriskai atrodytu kad lyg ir filtras uzsikiso, bet kuras visada pilamas tik svarus ir filtras neseniai keistas? Betkokiu atveju uzsisakiau nauja ir laukiu kol bus pristatytas ir pakeistas.
Taiva. Klausimas toka kas per velnias ta klaida ir ar tai gali buti susije su kuro tiekimu?
Greiciausiai reikes naujo ausinimo ventiliatoriaus su visu kompu, jie parsidavineja kartu.
Variklis ausiginiame rezime, kad neperkaistu, nes negales ausintis, del to ir ribojimas.
P.s. zinoma galimas ir laido nutrukimas ar koks blogas kontaktas, bet as statau ur ventiliatoriu. Seniau minejai po lietu uzmigdavo, manau cia tiesiog klaida isprogresavo iki visisko gedimo

vampyras neprisijungęs   Cituoti


 

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.