Go Back   MB1 - Mercedes-Benz bendraminčiams » Techninė Pusė. Remontai Ir Kiti Techniniai Dalykai » S klasė » W220

Naujas pranešimas
Old 2011-01-31, 11:31   #51
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Tiki ar netiki, čia jau tavo reikalas. Varyk į diagnostiką ar pas gerą elektriką ir pažiūrės kame sliekai. Gerai Tech1 sako, forume tokių bėdų išspręsti neįmanoma
Mano tikejimas ir netikejimas yra lygiai tiek pat pagrystas, kiek tech1 faktas, jog skydelis keistas...
Pas elektrika aklai niekada nevaziuoju, nes be mano "namu darbu" net geras elektrikas rimtesnes bedos niekada nesuranda. Reikia panarsyti po forumus, uzsienio, lietuvos, kam jau buvo tokia beda, ir nukreipti elektrika teigiama linkme..

  Cituoti
Old 2011-01-31, 17:21   #52
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Mano tikejimas ir netikejimas yra lygiai tiek pat pagrystas, kiek tech1 faktas, jog skydelis keistas...
Pas elektrika aklai niekada nevaziuoju, nes be mano "namu darbu" net geras elektrikas rimtesnes bedos niekada nesuranda. Reikia panarsyti po forumus, uzsienio, lietuvos, kam jau buvo tokia beda, ir nukreipti elektrika teigiama linkme..
Tai jei gali atlikti namų darbus, tai ko pats nesusiremontuoji? Man kyla klausimas: ar tu labai protingas visose srityse, ar gero elektriko niekaip nerandi? Jeigu Tech1 sako, kad jūsų abiejų W220 neturi šių funkscijų, aš linkęs juo tikėti, nes jis iš to duoną valgo. Bet vėlgi, kaip ir faktas su stovėjimo stabdžiu ir pavarų dėže, čia tik draugiškas patarimas — nuvaryk ten, kur daro MB diagnostikas

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 17:55   #53
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

pas 220 daznai gesdavo skydelio apsvietimas ir ten jau lempuciu ten nebepakeisi ... todel keisdavo visa skydeli, nes jis nera priristas prie masinos

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 19:01   #54
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė Edgis View Post
Tai jei gali atlikti namų darbus, tai ko pats nesusiremontuoji? Man kyla klausimas: ar tu labai protingas visose srityse, ar gero elektriko niekaip nerandi? Jeigu Tech1 sako, kad jūsų abiejų W220 neturi šių funkscijų, aš linkęs juo tikėti, nes jis iš to duoną valgo. Bet vėlgi, kaip ir faktas su stovėjimo stabdžiu ir pavarų dėže, čia tik draugiškas patarimas — nuvaryk ten, kur daro MB diagnostikas
man atrodo tu cia tersi foruma, ir isvis trecia zmogaus koja sitoj temoj atsirades..
visu pirma, namu darai atlikinejami ne tam, kad surast ir sutvarkyt problema, o tam, kad ja lengviau eliminuot. Visu antra, prie ko cia tech ir ka jis sako? kas geriau zino kokios pas mane funkcijos? jis ar as, kaip tau atrodo zmogeli mielas? Juk duona ne is burtu valgo, tai kaip gali isburt kas yra o ko nera.

Citata:
Pradžioje rašė tech1 View Post
pas 220 daznai gesdavo skydelio apsvietimas ir ten jau lempuciu ten nebepakeisi ... todel keisdavo visa skydeli, nes jis nera priristas prie masinos
Dabar supratua, kodel tu galvoji, kad gali buti skydelis keistas, bet jei jau keicia skydeli, tai kodel jo atitinkamai nepririsa, kad nebutu klaidu? Koks zmogus mokes pinigus, ir gaus nauja skydeli su klaida.
Kaip patikrinti ar skydelis keistas ar ne?


Paskutinį kartą redagavo driuliauskas; 2011-01-31 19:52 val.
  Cituoti
Old 2011-01-31, 19:09   #55
pucenas
 
pucenas's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-01-15
Gyvenamoji Vieta: Kaunas
Pranešimai: 6,970

pucenas is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Dabar supratua, kodel tu galvoji, kad gali buti skydelis keistas, bet jei jau keicia skydeli, tai kodel jo atitinkamai nepririsa, kad nebutu klaidu? Koks zmogus mokes pinigus, ir gaus nauja skydeli su klaida.
Kaip patikrinti ar skydelis keistas ar ne?
oi kaip as pasijuoksiu kai isisaiskines kame problema pas tave bus oi pas mane keistas skydelis , o itariu taip ir bus


pucenas neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 19:27   #56
glutaminas
 
Statusas: Guest
Pranešimai: n/a



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė pucenas View Post
oi kaip as pasijuoksiu kai isisaiskines kame problema pas tave bus oi pas mane keistas skydelis , o itariu taip ir bus

man tai cia nebus juokinga, jei taip ir bus, nors abejoju kazko.. jei keicia skydeli, investuoja i skydelio kaina, jo pakeitimo darbus, o klaida meta.. ir vistik ne senam golfiu, o s klasei, ir dar turbut kai ji buvo apynauje...
Beje, priminsiu ir patikslinsiu, konfliktas kilo cia ne su tech1, as paprasciausiai nepatikejau kad taip gali buti.., o konflikas kilo su zmogum is salies, kuris kaip dievas pamate dvieju zmoniu pokalbi, ir pasiule vos ne "isioperuot man smegenis"..

  Cituoti
Old 2011-01-31, 20:02   #57
tech1
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2009-02-15
Gyvenamoji Vieta: Ingolstadt, Bayern
Pranešimai: 953

tech1 is on a distinguished road



Standartinis

11 metu dibu su MB diagnostika ir zinau nuo kuriu metu atsirado ta sistema ir kaip ji veikia ... tad jei modelis iki restylingo arba kitaip tariant ne naujesnis, kaip 2002 08 menesio tai tos sistemos nera ir negali buti ... o siuo metu remontuoja masinas visi kas netingi ... prisiskaito forumu, prisiperka aparaturos ir jau tampa diagnostikos asais

tech1 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:24   #58
Edgis
 
Edgis's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-11-22
Gyvenamoji Vieta: Šiauliai
Pranešimai: 7,893

Edgis is on a distinguished road

Nusiųsti žinutę Edgis per Skype™


Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė glutaminas View Post
Beje, priminsiu ir patikslinsiu, konfliktas kilo cia ne su tech1, as paprasciausiai nepatikejau kad taip gali buti.., o konflikas kilo su zmogum is salies, kuris kaip dievas pamate dvieju zmoniu pokalbi, ir pasiule vos ne "isioperuot man smegenis"..
Kur čia konfliktas? Tau nepatiko, kad įsijungiau į diskusiją? Širdingai atsiprašau, nežinojau, kad čia tik dviejų žmonių pokalbis Nors lyg ir ne PM viskas rašoma Linkiu lengvai išspręst problemą ir toliau sėkmingai važinėti

__________________
2X201; 1X124
Signum V6 CDTI
New project: ORE1
Back in da house: 201.128
Daily driver: Chevrolet Trans sport aka Fake Taxi
Naudotos MB dalys (Šiaulių regionas) tel:; Edgaras tel: 867635773 Gryša tel: 868631990
Picų išvežiotojas su plafonu ant merso ir užkietėjęs teoretikas™

Aš visada branginsiu išankstinę ir niekuom nepagrįstą nuomonę, kurią apie jus susidariau.
www.sidabrostrele.lt Mercedes-Benz automobilių ir sunkvežimių remontas bei prekyba naujomis dalimis.
Edgis neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:27   #59
Meska500
 
Meska500's Avatar
 
Statusas: Ištikimas MB1 Narys
Užsiregistravo: 2008-12-30
Gyvenamoji Vieta: lietuva
Pranešimai: 359

Meska500 is on a distinguished road



Standartinis

Citata:
Pradžioje rašė tech1 View Post
11 metu dibu su MB diagnostika ir zinau nuo kuriu metu atsirado ta sistema ir kaip ji veikia ... tad jei modelis iki restylingo arba kitaip tariant ne naujesnis, kaip 2002 08 menesio tai tos sistemos nera ir negali buti ... o siuo metu remontuoja masinas visi kas netingi ... prisiskaito forumu, prisiperka aparaturos ir jau tampa diagnostikos asais
pagarba tavo istikimybei mb bet kodel pilna uzsienio forumose del to pre safe,ten niekas net neuzsimena apie skydelio buvusi keitima. tiesa yra toks mygtukas srs ten kiek suprantu jei vaika prieki vezi kad airbaga isjungti ar teisingai?bet jis man kazko nereaguoja

__________________
MB: S500-s320
Meska500 neprisijungęs   Cituoti
Old 2011-01-31, 20:37   #60
NISMAS
 
NISMAS's Avatar
 
Statusas: MB1 Forumo Rėmėjas
Užsiregistravo: 2008-09-08
Gyvenamoji Vieta: KNS
Pranešimai: 3,148

NISMAS is on a distinguished road



Standartinis

ten ne mygtukas man rodos, turetu but kazkur skyles kedutes dirzams, i jas ikisus turetu airbagus isjungt keleivio pusej ir lempute uzsidegt. jei kada atsiminsiu paziuresaiu manuale, ir gal dar ta presafe rasiu.
o klaidas ant kompo ziurejot? turetu rasyt kas sugede jei jau net masina meta klaida

__________________

Restauruojame/parduodame pneumatinius kompresorius ir amortizatorius 867O 99479
NISMAS neprisijungęs   Cituoti


Naujas pranešimas

Bookmarks

Temos įrankiai
Rodymo būdai

Pranešimų Taisyklės
Jūs negalite rašyti naujų temų
Jūs negalite rašyti pranešimų
Jūs negalite prisegti failų
Jūs negalite koreguoti savo pranešimų

BB code is Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Įjungtas

Peršokti į


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Be raštiško MB1.LT sutikimo kopijuoti ir platinti www.mb1.lt esančią tekstinę, bei grafinę informaciją griežtai Draudžiama.
© 2007-2021 MB1.LT All Rights Reserved.